Prawo lotnicze i kosmiczne: wyzwania i zagrożenia

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Szanowne koleżanki i koledzy studenci i doktoranci, serdecznie zapraszamy do udziału w organizowanym przez Koło Naukowe Prawa Lotniczego i Kosmicznego ,,Kosmolot’’ sympozjum pt. ,,Prawo lotnicze i kosmiczne: wyzwania i zagrożenia’’, którego celem jest wspólna dyskusja na tematy związane z obecnymi regulacjami w zakresie lotnictwa cywilnego, dotyczącymi zarówno sfery prawnej jak technicznej.

Mamy nadzieję, że wspólnie z nami stworzycie to wydarzenie i przybędzie licznie pochylić się nad wybranymi przez was zagadnieniami, dlatego też gorąco zachęcamy was zarówno do uczestnictwa biernego jak i aktywnego i nadsyłania swoich abstraktów.

Sympozjum podzielone będzie na dwa panele:
I. panel doktorancki,
II. panel studencki,
a w międzyczasie oczywiście dyskusje!

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń razem z abstraktami do dnia 23 grudnia 2018 r. na adres zgloszeniakolonaukowe@gmail.com
Abstrakt powinien zawierać od 150 do 300 wyrazów.
Informacja, co do akceptacji abstraktu zostanie podana najpóźniej do 6 stycznia 2019 roku.

[ZGŁOSZENIE POWINNO ZAWIERAĆ]
1. Imię i nazwisko
2. Status: student/doktorant
3. Reprezentowana instytucja
4. Tytuł wystąpienia
– wzór formularza zgłoszeniowego w poście poniżej!

Udział zarówno czynny, jak i bierny nie wymaga opłaty rejestracyjnej ! Uczestnicy czynni i bierni otrzymają certyfikaty, potwierdzające udział w wydarzeniu.
Osoby zainteresowane uczestnictwem biernym prosimy o kontakt przez fanpage koła w celu uzyskania certyfikatów. Osoby, które zgłoszą swoje uczestnictwo bierne do 10 stycznia otrzymają certyfikat w dniu sympozjum.

Organizatorzy:
Koło naukowe Prawa Lotniczego i Kosmicznego ,,Kosmolot’’
Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach