Specjalistyczna wiedza, prawniczy angielskie i umiejętności miękkie? We got it.

 

W Center for American Studies, uczysz się od najlepszych amerykańskich ekspertów – przedstawicieli wiodących amerykańskich firm i kancelarii oraz absolwentów uniwersytetów takich jak Harvard, Princeton, Yale, Cornell czy Stanford.

Portal Pracy i Praktyk Prawniczych praktykiprawnicze.pl prowadzony przez Fundację Rozwoju Naukowego ELSA Poland to niekwestionowany lider na rynku promocji ofert pracy i praktyk dla studentów prawa i młodych prawników. W minionym roku oferty naszych klientów zgromadziły ponad 437000 odsłon, zaś nasz fanpage na portalu Facebook obserwuje ponad 13 400 użytkowników. Na rynku jesteśmy od 2007 roku i dzięki nam tysiące młodych prawników dotarło do ogłoszeń kancelarii i firm prawniczych z całej Polski.

ELSA Poland jest częścią sieci ELSA International, największego zrzeszenia studentów prawa w Europie działającego w 43 państwach. W Polsce nasza sieć zrzesza ponad 1200 studentów z największych ośrodków akademickich w kraju, działając poprzez oddziały terenowe w 14 miastach, między innymi w Warszawie, Krakowie, Gdańsku, Katowicach, Łodzi, Wrocławiu i Poznaniu. Jesteśmy największą niezależną, niepolityczną i niezarobkową organizacją zrzeszającą studentów prawa i kierunków pokrewnych na świecie.