OKN Samorząd terytorialny – dawniej i dziś

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  OKN Samorząd terytorialny – dawniej i dziś

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  www.facebook.com/events/973049163204062

 • Data:

  2020-11-25

 • E-mail:

  e.gulinska@uthrad.pl

 • Lokalizacja:

  Radom

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2020-11-13

opis wydarzenia:

Szanowni Państwo,
Katedra Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji Wydziału Prawa i Administracji we współpracy ze Studenckim Kołem Naukowym Administratywistów Uniwersytetu Technologiczno – Humanistycznego im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu „SKAUTH”, serdecznie zapraszają do udziału w Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej nt.: „Samorząd terytorialny – dawniej i dziś” w dniu 25 listopada 2020 r. Z uwagi na sytuację epidemiologiczną w kraju konferencja odbędzie się, w trybie zdalnym, za pośrednictwem aplikacji MS Teams. Konferencja będzie miała charakter nieodpłatny.

Celem konferencji będzie przedstawienie uwarunkowań prawno – społecznych funkcjonowania samorządu terytorialnego, dyskusja w zakresie ewolucji instytucji samorządowych oraz analiza procesu zarządzania lokalnego oparta na etyce samorządowca.
Do udziału w konferencji zapraszamy praktyków, pracowników naukowych, doktorantów, studentów oraz wszystkich interesujących się tematyką samorządu terytorialnego.
Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 13 listopada 2020 r. poprzez formularz: https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx?id=mw8z2Wsuj0uYnUPYTwYTwvWcKNhv3lFJlVqeLBsigQZUNE1HRFJWRUxJTkgzVlo4TDk4RUFSMFQ3Uy4u
Informacje o zakwalifikowaniu na konferencję otrzymają Państwo do dnia 16 listopada 2020 r. za pośrednictwem wiadomości email.
Wszelkie pytania prosimy kierować na adres e – mail: e.gulinska@uthrad.pl
Serdecznie zapraszamy
Organizatorzy