Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Najnowsza nowelizacja KPK – progres czy regres na drodze do przyspieszenia procesu karnego?

Konferencja Naukowa

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Ogólnopolska Konferencja Naukowa: Najnowsza nowelizacja KPK – progres czy regres na drodze do przyspieszenia procesu karnego?

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  https://www.facebook.com/events/475897416618750/?active_tab=about

 • Data:

  2019-12-06

 • E-mail:

  knpkuj.konferencja@gmail.com

 • Lokalizacja:

  Kraków

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2019-11-21

opis wydarzenia:

Koło Naukowe Postępowania Karnego Towarzystwa Biblioteki Słuchaczów Prawa Uniwersytetu Jagiellońskiego ma zaszczyt zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej studencko-doktoranckiej Konferencji Naukowej pt. „Najnowsza nowelizacja kpk- progres czy regres na drodze do przyspieszenia procesu karnego.”

Konferencja odbędzie się 6 grudnia 2019 roku w budynku Wydziału Prawa i Administracji UJ w Auli B przy ulicy Krupniczej 33a w Krakowie. Planowane rozpoczęcie o godzinie 9.00
Opłata konferencyjna dla uczestników czynnych wynosi 70 zł (w cenę wliczony jest poczęstunek). Ponadto każdy prelegent otrzyma certyfikat oraz drobny upominek.

Udział bierny w konferencji jest darmowy (możliwość certyfikowanego udziału za wcześniejszym zgłoszeniem)
Prosimy o nadsyłanie abstraktów w formularzu zapisu do 21 listopada 2019r. (max 2500 znaków).

W odpowiedzi, po uprzedniej weryfikacji abstraktu, otrzymają Państwo zwrotnego maila wraz z numerem konta, na które należy uiścić opłatę konferencyjną.

Zachęcamy do nadsyłania abstraktów również z ośrodków uniwersyteckich znajdujących się poza granicami naszego kraju (w przypadku uzyskania odpowiedniej ilości zgłoszeń zagranicznych status konferencji ulegnie zmianie z ogólnopolskiej na międzynarodową).

Formularz do rejestracji uczestników czynnych:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSc1o90tLhmbaWuGyj2o3mN5oFhSstASDNt8_59veWjz3Hg_Aw/viewform?usp=send_form