Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Wyzwania prawników jutra-Pandemia COVID-19”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Ogólnopolska Studencka Konferencja Naukowa „Wyzwania prawników jutra-Pandemia COVID-19”

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  https://fb.me/e/gZO1OlUSp

 • Data:

  2021-04-15

 • E-mail:

  sppka@afm.edu.pl

 • Lokalizacja:

  platforma ZOOM

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2021-03-15

opis wydarzenia:

Studencka Poradnia Prawna Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie ma zaszczyt zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na Ogólnopolską Studencką Konferencję Naukową pt. „Wyzwania prawników jutra- pandemia COVID-19”, która odbędzie się 15 kwietnia 2021 roku o godzinie 10:00 na platformie ZOOM.

Obostrzenia spowodowane przez wirus wywołujący COVID-19, stanowią dla prawnego świata nie lada wyzwanie. Dzisiejsi prawnicy muszą się mierzyć często z kłębowiskiem zawiłych zasad i obostrzeń co wymaga od nich wybitnych umiejętności i analizy źródła problemu.
Temat konferencji został wytyczony dość szeroko i obejmuje wszelkie zagadnienia dotyczące teorii i praktyki rodzącej wyzwania dla prawników związanych z czasem trwania pandemii COVID-19.
Konferencja ma na celu przybliżenie obecnych problemów oraz ich rozwiązanie poprzez analizę prawną w odniesieniu do obowiązującego prawa.

Zarówno bierny, jak i czynny udział w konferencji jest bezpłatny.

Osoby zainteresowane biernym uczestnictwem będą mogły dołączyć bez rejestracji za pomocą odnośnika opublikowanego w późniejszym czasie. Osoby zainteresowane czynnym udziałem w konferencji prosimy o zarejestrowanie się za pośrednictwem formularza, który jest dostępny pod adresem:
https://drive.google.com/drive/folders/1Ll0aKScnxqz9F8pXj2SSIbDoNLwRg2Ei?fbclid=IwAR3gRehfNdnjjwEYrvhNy25rutsTV1NHdpFBcUsM8pqYJvTvZcx4d72-Klg
prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego wraz z abstraktem pracy na adres- sppka@afm.edu.pl

Rejestracji celem czynnego udziału w konferencji można dokonywać do dnia 15 marca 2021 roku do godziny 23:59. Informację o przyjęciu na konferencję otrzymają Państwo drogą mailową w ciągu kilku dni od zakończenia rejestracji, nie później niż do dnia 29 marca 2021 r.
Czas wystąpienia nie powinien przekraczać 10 minut.
Abstrakt wystąpienia nie powinien przekraczać objętości 2000 znaków ze spacjami.
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru najlepszych prac spośród nadesłanych propozycji referatów.

Wychodząc Państwu naprzeciw pragniemy poinformować, że osoby biorące czynny udział mają również możliwość opublikowania prac w Periodyku „Studia Prawnicze. Rozprawy i Materiały” wydawanym przez Oficynę Wydawniczą AFM na zlecenie Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. Gotowe prace proszę przesłać do dnia 15 kwietnia 2021 roku na adres – sppka@afm.edu.pl
Wymogi dotyczące prac znajdują się w poniższym odnośniku-
https://sp.ka.edu.pl/informacje-dla-autorow/
Organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru przesłanych do opublikowania prac spośród nadesłanych propozycji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt drogą mailową: sppka@afm.edu.pl

Zapraszamy!