II OKN Prawa Sportowego „Dzień z Prawem w Piłce Nożnej”

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Mamy zaszczyt zaprosić Was do wzięcia udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji Naukowej Prawa Sportowego „Dzień z Prawem w Piłce Nożnej”, która odbędzie się 11 marca 2021 r. w formie online. ?
To już kolejna edycja projektu organizowanego przez ELSA Kraków, który początkowo odbywał się w formie seminarium, następnie konferencji lokalnej, a od zeszłego roku ma status konferencji ogólnopolskiej!⚽️⚖️
W tym roku wydarzenie podzielone jest na panele tematyczne, podczas których zostaną poruszone najbardziej aktualne i ważne kwestie ze świata piłki nożnej.
PANEL I Covid a piłka nożna
PANEL II Rynek transferowy
PANEL III Sytuacja prawna młodych zawodników
PANEL IV Rozwiązywanie sporów
W czasie konferencji czekają na Was wystąpienia eksperckie, warsztaty, panel dyskusyjny, a także wystąpienia studencko-doktoranckie wyłonione w przeprowadzonym naborze na abstrakty.
Ponadto spodziewajcie się side eventu wpisującego się w tematykę wydarzenia!
?‍??‍?
Serdecznie zachęcamy do udziału każdego, kto interesuje się zagadnieniami prawnymi związanymi z piłką nożną, chce pogłębić swoją wiedzę w tej dziedzinie i poznać aktualne problemy, z którymi mierzy się środowisko piłki nożnej w obecnej sytuacji oraz ich rozwiązania prosto od specjalistów, którzy podzielą się podczas wydarzenia swoim doświadczeniem.
Jeżeli piłka nożna jest pasją i ważną częścią Waszego życia, to nie możecie ominąć tej konferencji. Tematy, które poruszymy z pewnością zwrócą Waszą uwagę na najważniejsze aspekty tej dziedziny sportu i pozwolą spojrzeć na nią pod kątem prawnym.
Aby wziąć udział w konferencji możecie zarejestrować się za pomocą poniższego formularza⬇️
https://elsakrakow.clickmeeting.com/ii-okn…/register…