German Desk w międzynarodowej kancelarii – wyzwania i możliwości

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na spotkanie Koła Naukowego Niemieckiej Myśli Prawnej „German Desk w międzynarodowej kancelarii – wyzwania i możliwości”, w ramach którego mec. Karol Ciszak oraz mec. Krzysztof Owsianny opowiedzą o tym, jak wygląda praca prawnika w German Desku. ❓??

Radcy prawni z Deloitte Legal odpowiedzą na pytania m.in. o tym, jakie kwalifikacje należy mieć i jak przygotować się do pracy w międzynarodowej kancelarii, czym się ona różni od pracy w zwykłym biurze oraz jakie możliwości daje. ??

Kiedy i gdzie? ⏰
? 13.05.2021 o godzinie 20:00
? na platformie Zoom (link zostanie podany przed wydarzeniem)
? nie obowiązują zapisy na wydarzenie

Nasi prelegenci: ??‍?

? Karol Ciszak – radca prawny, Senior Managing Associate w Deloitte Legal. Specjalista w zakresie prawa spółek, prawa cywilnego i gospodarczego.
? Krzysztof Owsianny – radca prawny, Senior Managing Associate w Deloitte Legal. Specjalizuje się w prawie handlowym oraz cywilnym. Posiada doświadczenie związane z ochroną danych osobowych.

Jeśli interesuje Cię praca w German Desku i chciałbyś się dowiedzieć jakie umiejętności będą od Ciebie wymagane lub zastanawiasz się jak wygląda praca w takim miejscu, to jest to wydarzenie, którego nie możesz ominąć! ??

Serdecznie zapraszamy!