Corporate Drafting – kurs z ekspertami z zakresu Business English z USA i Wielkiej Brytanii

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Corporate Drafting – kurs z ekspertami z zakresu Business English z USA i Wielkiej Brytanii

 • Strona wydarzenia:

  https://fb.me/e/4FSqOru8I

 • Kategoria:

  Szkolenie

 • Facebook:

  https://fb.me/e/4FSqOru8I

 • Data:

  2021-12-03

 • E-mail:

  office@cfaspoland.org

 • Lokalizacja:

  Online

opis wydarzenia:

Center For American Studies działające we współpracy z Wydziałem Prawa Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym weekendowym szkoleniu „Corporate Drafting for Lawyers, Managers, and Tax Advisors”.
Szkolenie przeznaczone jest dla prawników, doradców podatkowych, księgowych, audytorów, analityków finansowych, członków rad nadzorczych i menedżerów, którzy w toku obsługi spółek, działalności gospodarczych i organizacji pozarządowych spotykają się z koniecznością analizowania lub sporządzania w języku angielskim dokumentów takich jak uchwały, zarządzenia, oświadczenia, budżety, sprawozdania finansowe, listy płac, oferty sprzedażowe, listy polecające czy umowy pracownicze.

➡️ 𝐊𝐈𝐄𝐃𝐘?
Szkolenie rozpoczyna się w piątek (03.12) o godz. 18:00, zaś kończy w sobotę (04.12) o 15:30. Weekendowy format szkolenia online na platformie Zoom umożliwa udział osobom pracującym na pełen etat w tygodniu.

➡️𝐃𝐋𝐀𝐂𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐖𝐀𝐑𝐓𝐎?
Ponieważ szkolenie „Corporate Drafting” jest prowadzone przez native speakerów – ekspertów z zakresu Business i Legal English – co gwarantuje jego ściśle praktyczny charakter.
W ramach szkolenia:
• rozbudujesz terminologię prawno-biznesową związaną z dokumentami takimi jak protokoły, uchwały, listy płac, zarządzenia, oświadczenia, sprawozdania finansowe i umowy pracownicze
• otrzymasz konkretne instrukcje jak szybko i sprawnie pisać dokumenty wykorzystywane w realnym obrocie gospodarczym w kontaktach z klientami i kontrahentami oraz wewnętrznej pracy biura
• poznasz techniki, które ułatwią Ci rozumienie anglojęzycznych dokumentów pojawiających się w codziennej pracy prawnika, doradcy podatkowego, księgowego, audytora, analityka czy menedżera

➡️𝐖𝐘𝐒𝐎𝐂𝐄 𝐏𝐑𝐀𝐊𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐘 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 𝐊𝐔𝐑𝐒𝐔
I. Piątek (18.00-21.00)
A. Minutes [protokoły z zebrań zarządów, dyrekcji, rad nadzorczych, komisji, zgromadzeń]
B. Budgets and Income Reports
[budżety i sprawozdania finansowe]
C. Resolutions [uchwały i zarządzenia zarządów, dyrekcji, rad nadzorczych, komisji, zgromadzeń]

II. Sobota (10.30- 15.30)
A. Official Statements and Reports [oficjalne oświadczenia, sprawozdania i raporty]
B. Payroll Documents [dokumenty płacowe]
C. Miscellaneous Letters (endorsements, requests, sales pitch, etc.) [różne typy dokumentów wykorzystywanych w obrocie gospodarczym (listy popierające, prezentacje dóbr/usług, zapytania ofertowe, oferty sprzedażowe i inne)]
D. Employment Contracts [umowy pracownicze]

➡️ 𝐌𝐀𝐓𝐄𝐑𝐈𝐀Ł𝐘
Każdy uczestnik szkolenia otrzyma zestaw materiałów do nauki własnej także po zakończeniu kursu.

➡️𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐀̨𝐂𝐘
👩🏼‍🏫 Camilla Higgins (USA) jest absolwentką prestiżowego George Mason University i profesjonalnym instruktorem Business English z wieloletnim doświadczeniem zdobytym zarówno podczas pracy z klientami indywidualnymi, jak i firmami. Lubi omijać szerokim łukiem podręcznikowy angielski, który nie ma zastosowania w realnej pracy profesjonalistów (prawników, managerów, doradców podatkowych, audytorów). Zamiast tego koncentruje się na praktycznym i codziennym wykorzystaniu języka w kontekście biznesowym. Camilla Higgins tworzy przestrzeń, w której uczestnicy szkolenia przechodzą przez realne scenariusze i zamiast zapychać ich umysł formułkami (które zaszczepiają tylko suche reguły językowe), uczy aplikacji języka w prawdziwym życiu – podczas czytania, analizowania i pisania złożonych dokumentów biznesowych.
👨‍🏫 Allan John (Wielka Brytania) jest absolwentem University of Lincoln i certyfikowanym nauczycielem Legal i Business English (posiada m.in. dyplomy Cambridge Law Studio oraz British Council). Wielokrotny zwycięzca na turniejach przemówień publicznych klubu Toastmasters oraz jego były Wiceprezes. Posiada wieloletnie doświadczenie w nauczaniu prawniczego i biznesowego języka angielskiego angielskiego w małych i średnich kancelariach oraz korporacjach. Obok Legal i Business English, specjalizuje się w szkoleniach ze styku języka angielskiego oraz umiejętności miękkich (Public Speaking, Persuasive English, Critical Thinking).
Szkolenie prowadzone jest w całości w języku angielskim. Sugerowany poziom wyjściowy to minimum B1/B2 (uwaga: część zagadnień przyjmuje bardziej zaawansowany charakter).

➡️𝐂𝐄𝐑𝐓𝐘𝐅𝐈𝐊𝐀𝐓
Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu oraz Dyrektora ds. akademickich Center For American Studies.
Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn).
Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzącego szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Na życzenie do certyfikatu możemy dołączyć suplement z wykazem treści szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.

➡️𝐊𝐎𝐒𝐙𝐓 𝐔𝐂𝐙𝐄𝐒𝐓𝐍𝐈𝐂𝐓𝐖𝐀
❗️Cena early-bird z rabatem (w razie rejestracji do 18 listopada) to tylko 399 PLN❗️
Cena regularna: 699 PLN

➡️ 𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐀 𝐑𝐄𝐉𝐄𝐒𝐓𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐊𝐔𝐑𝐒
Prosimy rejestrować się na szkolenie przy użyciu krótkiego formularza:
https://forms.gle/EP6MxXEjdkayrLJk9
Link do e-płatności kartą: https://buy.stripe.com/dR6bIZau5deb8kE9AD
To wszystko! Formularz automatycznie generuje odpowiedź o wpłynięciu Państwa danych do systemu.
Ostateczny termin zgłoszeń: 28 listopada 2021.

➡️ 𝐏𝐘𝐓𝐀𝐍𝐈𝐀?
Wszelkie pytania prosimy kierować do Center For American Studies drogą wiadomości prywatnej na fanpage’u na Facebooku lub na legalenglish@cfaspoland.org
Do zobaczenia online!