ASK #3 Rynek kapitałowy wobec tokenizacji papierów wartościowych i decentralizacji obrotu

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  ASK #3 Rynek kapitałowy wobec tokenizacji papierów wartościowych i decentralizacji obrotu

 • Strona wydarzenia:

  https://www.facebook.com/events/470902990889062

 • Kategoria:

  Sympozjum

 • Data:

  2021-04-12

 • E-mail:

  kontakt@semperaugustus.org

 • Lokalizacja:

  Online

opis wydarzenia:

Zapraszamy na trzecie spotkanie tegorocznej Akademii Spółek Kapitałowych, cyklu wykładów i dyskusji eksperckich poświęconych prawu spółek i rynkowi kapitałowemu. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja ekspercka pt. „Rynek kapitałowy wobec tokenizacji papierów wartościowych i decentralizacji obrotu”.

W dyskusji wezmą udział:
Jacek Czarnecki w roli moderatora,
dr hab. Iwona Karasek- Wojciechowicz (Uniwersytet Jagielloński),
Dorota Mackiewicz (KDPW S.A.),
Michał Szymankiewicz (DLK Legal),
Mariusz Więckowski (Areto),
Jan Ziomek (UKNF).

Przed rozpoczęciem debaty Jacek Czarnecki wygłosi krótki wykład wprowadzający do tematyki spotkania.

Wszystkie spotkania ASK są otwarte i bezpłatne. Odbywają się online. Linki do poszczególnych spotkań będziemy przesyłać zarejestrowanym uczestnikom za pośrednictwem maila.
Link do rejestracji na Akademię: https://lnkd.in/dYhj8qQ (wystarczy jednorazowa rejestracja by otrzymywać linki do wszystkich spotkań obecnej edycji ASK, więc jeśli już się Państwo rejestrowali przy okazji poprzednich spotkań, to nie trzeba robić tego ponownie). Jeśli zarejestrowali się Państwo, ale nie otrzymują od nas maili o spotkaniach, to prawdopodobnie był błąd w adresie e-mail podanym podczas rejestracji – w takim przypadku prosimy o kontakt z nami drogą mailową lub ponowną rejestrację.

Osoby zarejestrowane, które będą uczestniczyły w co najmniej 9 spotkaniach tegorocznej edycji ASK otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Udział adwokatów i radców prawnych w XI edycji Akademii Spółek Kapitałowych zostanie zaliczony na poczet obowiązku doskonalenia zawodowego. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.akademiaspolekkapitalowych.pl w zakładce „certyfikaty”.