XXIV Ogólnopolska Konferencja Podatkowa ELSA Poland

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Już w październiku odbędzie się XXIV edycja organizowanej corocznie przez ELSA Poland Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej, która przyciąga nie tylko ekspertów ze świata podatków, ale także studentów zainteresowanych tak aktualną i zmienną tematyką. Na OKP składa się side event, organizowany przed wydarzeniem głównym, mający na celu promocję i rozpowszechnienie projektu, natomiast sama konferencja trwa dwa dni. Pierwszego z nich odbywają się prelekcje eksperckie zwieńczone panelem dyskusyjnym, a drugiego dnia organizowane są warsztaty dla uczestników. Tematyka, którą warto będzie poruszyć w XXIV edycji obejmuje zakres zmian obecnych lub nadchodzących w prawie podatkowym. Aktualnie warto będzie także podjąć dyskusję na tematy dotyczące ochrony środowiska.

Tegorocznym hasłem Konferencji jest “Rewolucja podatkowa – rozwiązania na nadchodzące zmiany współczesnego świata”. Wierzymy, że ten temat stworzy pole do obfitej dyskusji i możliwości wymiany wiedzy z zakresu podatków, prawa i ekonomii.

Pierwszego dnia Konferencja odbędzie się stacjonarnie na Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie wraz z transmisją LIVE.
Drugiego dnia odbędą się warsztaty prowadzone zdalnie na platformie Zoom.
Udział w obu dniach jest bezpłatny!

Link do zapisów na Konferencję (24października):

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfjDydht7IuoAngkwedxzVGEGVXgTM2VM_cKR1FEMgS6PiNoQ/viewform?usp=sf_link