XXI Ogólnopolska Konferencja Podatkowa „Podatki jutra”

Konferencje podatkowe

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

W imieniu Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA Poland serdecznie zapraszamy do udziału w XXI edycji Ogólnopolskiej Konferencji Podatkowej „Podatki jutra” ⚖️
Niesłabnąca popularność projektu sprawia, że pragniemy powrócić z jego kolejną edycją skupiając się na kryzysie gospodarczym – jego skutkach i wieloaspektowym wpływie na system podatkowy. Porozmawiamy o prawidłowych reakcjach systemowych oraz dalekobieżnych kierunkach, jakie można obrać na przyszłość po podobnych wydarzeniach ?
Pierwszego dnia odbędą się prelekcje ekspertów, a drugiego Ogólnopolska Konferencja Podatkowa podkreśli swój wszechstronny charakter poprzez organizację warsztatów online. Zamierzamy położyć nacisk na to, aby nasi uczestnicy nie tylko pogłębili swoją wiedzę teoretyczną, ale także nabyli praktyczne umiejętności i sprawdzili swoje zdolności analityczne ?
Ze względu na obecnie panującą sytuację epidemiologiczną Konferencja odbędzie się w formie zdalnej. Przedstawiona struktura Konferencji zdecydowanie podkreśli ogólnopolski charakter projektu ?
Udział w Konferencji jest bezpłatny.
Zapraszamy również do zapisów XXI OKP: https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/470
Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, na którym stopniowo będą pojawiały się najnowsze informacje dotycz