XIV Ogólnopolska Konferencja Prawa Podatkowego Online „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?”

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Koło Naukowe Prawa Podatkowego TBSP UJ ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w XIV Ogólnopolskiej Konferencji Prawa Podatkowego Online „Dokąd prowadzą zmiany w prawie podatkowym?”. ⚖️???‍?
Już po raz czternasty Konferencja stworzy pasjonatom prawa podatkowego możliwość poszerzenia wiedzy, a ekspertom i praktykom płaszczyznę do wymiany poglądów i doświadczeń. To największe wydarzenie podatkowe każdego roku cieszy się dużym zainteresowaniem i przyciąga setki słuchaczy. ?

Nasza Konferencja stawia przede wszystkim na:
? wysoki poziom merytoryczny
? prawo przystępne dla każdego
? więcej niż teorię
? rozwój uczestników
? aktywizację studentów i doktorantów
Tegoroczna odsłona skoncentruje się na przybliżeniu uczestnikom zagadnień w formie czterech paneli:
?? ogólne prawo podatkowe
?? podatki bezpośrednie
?? podatki pośrednie
?? innowacje w podatkach i nowe technologie
Każdy z nich zostanie zakończony dyskusją podsumowującą. ?
Wśród zaproszonych gości znajdują się najważniejsze postaci ze środowiska prawa podatkowego w kraju. Przewidujemy udział nie tylko wybitnych przedstawicieli środowiska akademickiego, ale i praktyków na co dzień zajmujących się poruszanymi zagadnieniami.
Wydarzenie będzie miało charakter w pełni ekspercki, jednak przygotowaliśmy dla Państwa konkurs na abstrakt, w którym możecie nie tylko sprawdzić siebie, ale przede wszystkim wygrać atrakcyjne nagrody. ✍??
Link do wydarzenia Konkursu:
https://www.facebook.com/events/1226644011113650
Do uczestnictwa zachęcamy studentów prawa, kierunków ekonomicznych i administracji, a także doktorantów i pracowników naukowych. Na naszą Konferencję serdecznie zapraszamy również praktyków, pracowników administracji i osoby niezwiązane zawodowo z podatkami.
Konferencja odbędzie się w całości online, na platformie ClickMeeting. ?
Udział jest bezpłatny, jednak obowiązywać będą zapisy poprzez udostępniony formularz. Obecność na Konferencji jest certyfikowana. ✅
Zachęcamy do śledzenia wydarzenia, ponieważ sukcesywnie będą pojawiały się tu szczegóły dotyczące zapisów, zaproszonych prelegentów oraz konkursu na abstrakt.
Link do rejestracji:
https://tiny.pl/rnj8s