X Zjazd Prawników-Administratywistów pt. „Ochrona państwa i praw jednostki w sytuacjach kryzysowych oraz stanach nadzwyczajnych”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  X Zjazd Prawników-Administratywistów pt. „Ochrona państwa i praw jednostki w sytuacjach kryzysowych oraz stanach nadzwyczajnych”

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  https://fb.me/e/30QfrnkRF

 • Data:

  2022-04-07

 • E-mail:

  sknp.umcs.wpia@gmail.com

 • Lokalizacja:

  Lublin

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2022-03-20

opis wydarzenia:

Studenckie Koło Naukowe Prawników UMCS ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w X Zjeździe Prawników-Administratywistów pt. „Ochrona państwa i praw jednostki w sytuacjach kryzysowych oraz stanach nadzwyczajnych”, który odbędzie się w dniach 7-8 kwietnia 2022 r. w formie hybrydowej na Wydziale Prawa i Administracji UMCS. Patronat merytoryczny nad Zajazdem sprawują Katedra Prawa Konstytucyjnego oraz Katedra Prawa Administracyjnego i Nauki o Administracji. Partnerem strategicznym wydarzenia jest Stowarzyszenie Naukowe Pro Scientia Iuridica.

Do wzięcia udziału w X Zjeździe Prawników-Administratywistów zachęcamy przedstawicieli środowisk akademickich, zarówno pracowników, jak również doktorantów i studentów, a także przedstawicieli samorządów prawniczych. Osoby zainteresowane uczestnictwem czynnym mogą dokonywać zgłoszeń poprzez formularz dostępny na stronie wydarzenia.

Termin nadsyłania abstraktów 20 marca 2022 r.

Zwieńczeniem konferencji będzie publikacja pokonferencyjna w formie recenzowanej monografii naukowej wydanej przez wydawnictwo ujęte na liście ministerialnej.

W przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu za pośrednictwem naszej strony na Facebook’u lub w wiadomości mailowej na adres: sknp.umcs.wpia@gmail.com