Warsztaty redagowania umów cywilnoprawnych

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Warsztaty redagowania umów cywilnoprawnych”. Niniejsze wydarzenie jest praktycznym ujęciem problematyki redagowania umów na gruncie prawa cywilnego ze wskazaniem najważniejszych elementów orzeczniczych i aplikacyjnych.

Kiedy odbędzie się kurs?
Piątek – 21.05.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Wprowadzenie: umowa jako wyraz woli stron
– Forma i elementy konstrukcji umowy
– Podstawowe klauzule umowne
– Najczęstsze błędy przy sporządzaniu umów
– Jak współpracować z klientem w czasie przygotowywania umowy

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 129 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:
https://think-make.pl/warsztaty-redagowania-umow-cywilnoprawnych

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 17 maja 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
r. pr. dr Michał Koszowski – Radca prawny, doktor nauk prawnych, wykładowca akademicki, szkoleniowiec.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W piątek (21.05) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).