VI Ogólnopolska Konferencja Naukowa Prawa Medycznego

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów ma zaszczyt zaprosić Państwa na VI Ogólnopolską Konferencję Prawa Medycznego pt. „E-zdrowie w systemie ochrony zdrowia”.

Konferencja odbędzie się w formie online na Platformie Zoom w dniach 2-3 grudnia 2021 r.

Tematyka wydarzenia w szczególnej mierze dotyczyć będzie wpływu pandemii COVID-19 na rozwój e-systemów w ochronie zdrowia. Celem Konferencji jest podniesienie wiedzy prawnej przyszłego personelu medycznego oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat prawa medycznego.

Transmisja wydarzenia będzie prowadzona na kanały social media ELSA Rzeszów.
Konferencja składać będzie się z 4 paneli eksperckich poruszających tematykę: narzędzi e-zdrowia w udzielaniu świadczeń zdrowotnych, aspektów prawnych w e-zdrowiu, sztucznej inteligencji w ochronie zdrowia oraz danych osobowych w ochronie zdrowia.

Informujemy także, iż trwa nabór Prelegentów – Uczestników czynnych. Osoby zainteresowane proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na poniższy mail.

Formularz zgłoszeniowy: https://tiny.pl/9m1jr

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 25 października 2021 r.

W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii Organizatorzy uprzejmie proszą o kontakt pod adresem email: prawnomedyczna@rzeszow.elsa.org.pl