Konferencja Naukowa „Bez mojej zgody — problematyka uporczywej terapii oraz oświadczeń DNAR”

Konferencja Naukowa „Bez mojej zgody — problematyka uporczywej terapii oraz oświadczeń DNAR”

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Studenckie Koło Naukowe Prawa Medycznego i Farmaceutycznego Lex Medicinae ma zaszczyt zaprosić na pierwszą Konferencję Naukową „Bez mojej zgody — problematyka uporczywej terapii oraz oświadczeń DNAR.”

Przedmiotem konferencji będą rozważania na temat problemów prawnych, praktycznych i etycznych w zakresie stosowania procedur medycznych w celu podtrzymywania funkcji życiowych nieuleczalnie chorego oraz możliwości wyrażenia przez pacjenta woli, iż nie chce być reanimowany w przypadku zatrzymania akcji serca.

Do udziału w Konferencji zapraszamy w szczególności studentów kierunków prawniczych i medycznych, doktorantów, prawników oraz osoby wykonujące zawody medyczne.

REJESTRACJA:

Rejestracja biernego udziału w konferencji jest możliwa poprzez wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego do dnia 03.05.2019r.
Rejestracja czynnego udziału w konferencji jest możliwa poprzez wypełnienie elektronicznego formularza rejestracyjnego oraz wysłanie abstraktu liczącego ok. 500 słów na adres mailowy LexMedicinae@kozminski.edu.pl do dnia 4.04.2019r.
Formularz rejestracyjny dostępny jest na oficjalnej stronie konferencji: https://www.kozminski.edu.pl/lex-medicinae/

Informacja o referatach zakwalifikowanych do przedstawienia na konferencji zostanie podana do dnia 13.04.2019r.
Jeśli ze względu na dużą ilość wpływających referatów nie wszystkie interesujące referaty będą mogły zostać wygłoszone, zastrzegamy możliwość przeprowadzenia sesji plakatowej.

KOSZTY:
Opłata konferencyjna: 100zł

ULGI W OPŁATACH:
Udział czynny w konferencji- obniżka opłaty konferencyjnej 20%
Dla studentów ALK- udział bezpłatny