Prawo IT: Redagowanie i prawna obsługa dokumentacji w projektach IT

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. Redagowanie i prawna obsługa dokumentacji w projektach IT. To wydarzenie wskaże kursantom metodykę tworzenia dokumentacji w projektach IT oraz prawnej obsługi tej dokumentacji. Kurs jest certyfikowany.

Kiedy odbędzie się kurs?
Czwartek – 25.11.2021 w godz. 18:00-21:00.

O czym będzie mowa?
Dokumentacja analizy projektu
Dokumentacja wyceny
Dobór dokumentacji i umów do modelu projektu IT
Składniki dokumentacji
Umowy o wykonanie projektu IT, przedwdrożeniowa, o programowanie, wdrożeniowa, utrzymaniowa
Umowy Licencyjne
Regulaminy w projektach IT
Formy zawierania umów i przechowywania dokumentacji

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w kursie to 149 zł – przygotowaliśmy miejsca objęte 10% rabatem od ceny szkolenia. Wystarczy podać przy rejestracji kod WN10.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez wiadomość email na adres kontakt@think-make.pl

Osoba prowadząca:
KAROL KOZIEŁ – Radca prawny. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie i Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu ochrony danych osobowych w tym „Komentarza do Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”. Partner merytoryczny w toku prac nad kodeksem dobrych praktyk administratorów danych w branży rekrutacyjnej oraz ekspert programu LEX Ochrona Danych Osobowych.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji UJ, wiedzę pogłębiał podczas studiów podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii (PAN) (2013) oraz Nowoczesne Usługi Biznesowe (UTH w Radomiu) (2014). Audytor wewnętrzny ISO 27001:2014 (bezpieczeństwo informacji). Ukończył programy zagraniczne Summer Law School on Intellectual Property Law (2013) oraz Summer Law School on Business Law (2014) organizowane przez University of Minho w Bradze (Portugalia).

Praktyk ochrony danych osobowych z 10 letnim doświadczeniem w korporacjach oraz kancelariach prawnych.