OKN pt. „Rzeczowa rzeczywistość” – Prawo rzeczowe

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Szanowni Państwo,

Koło naukowe „Ipso Iure” – Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku wraz ze Stowarzyszeniem Młodzi dla Prawa z przyjemnością zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową z zakresu prawa rzeczowego pod nazwą „Rzeczowa rzeczywistość”. Wydarzenie odbędzie się online, na platformie Teams, w dniu 17 lutego 2024 r. o godz. 10:00
W ramach spotkania planujemy poruszyć zagadnienia dotyczące drugiej księgi Kodeksu cywilnego o własności i innych prawach rzeczowych wraz z ustawą o księgach wieczystych i hipotece oraz ustawą o zastawie rejestrowym i rejestrze zastawów.

Konferencja ma charakter edukacyjny, dlatego też jesteśmy otwarci na referaty, wystąpienia, prezentacje oraz aktywne uczestnictwo w dyskusji. Szeroki zakres tematyczny pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego zagadnienia.

Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w konferencji. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy w udostępnionym poniżej wydarzeniu.
___________________________
Wstępne informacje
✔️ Uczestnictwo czynne jest certyfikowane oraz bezpłatne. W tym celu należy zgłosić swoją obecność (do 14 lutego 2024 r. – ogłoszenie wyników naboru odbędzie się 15 lutego 2024 r.) w formularzu google dostępnego pod poniższym linkiem.
🔥 Czas przewidziany na wystąpienie to 10-15 minut na abstrakt, referat powinien zawierać od 200 do 250 słów lub w formie prezentacji przynajmniej 10 slajdów.
⭐️ Link do formularza uczestnictwa czynnego: https://forms.gle/vr8mULMS9ZTtrRc5A
✔️ Uczestnictwo bierne jest bezpłatne i certyfikowane dla pierwszych 100 osób, obecnych na przynajmniej połowie wydarzenia. W tym celu należy zgłosić się i wyrazić chęć uzyskania certyfikatu w formularzu google dostępnego pod poniższym linkiem.
⭐️ Link do formularza uczestnictwa biernego: https://forms.gle/mMRKqAKXX5ujcex76
‼️ Link do wydarzenia: (pojawi się dzień przed wydarzeniem)