OKN pt. „Lex mercatorum” – Prawo handlowe

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Szanowni Państwo,

Koło naukowe „Ipso Iure” – Uniwersytetu WSB Merito w Gdańsku wraz ze Stowarzyszeniem Młodzi dla Prawa z przyjemnością zapraszają na ogólnopolską konferencję naukową z zakresu prawa handlowego pod nazwą „Lex mercatorum”. Wydarzenie odbędzie się online, na platformie Teams, w dniu 23 marca 2024 r. o godz. 10:30
W ramach spotkania planujemy poruszyć zagadnienia dotyczące spółek prawa handlowego.

Konferencja ma charakter edukacyjny, dlatego też jesteśmy otwarci na referaty, wystąpienia, prezentacje oraz aktywne uczestnictwo w dyskusji. Szeroki zakres tematyczny pozwoli Państwu na wybór odpowiedniego zagadnienia.
Serdecznie zachęcamy wszystkich zainteresowanych do czynnego udziału w konferencji. Więcej informacji oraz formularz zgłoszeniowy w udostępnionym poniżej wydarzeniu.

✔️ Uczestnictwo czynne jest certyfikowane oraz bezpłatne. W tym celu należy zgłosić swoją obecność (do 20 marca 2024 r. – ogłoszenie wyników naboru odbędzie się 21 marca 2024 r.) w formularzu google dostępnego pod poniższym linkiem.
🔥 Czas przewidziany na wystąpienie to 10-15 minut na abstrakt, referat powinien zawierać od 200 do 250 słów lub w formie prezentacji przynajmniej 10 slajdów.
⭐️ Link do formularza uczestnictwa czynnego: https://forms.gle/LhzE4WnA6a92wtYJA
✔️ Uczestnictwo bierne jest bezpłatne i certyfikowane dla pierwszych 100 osób, obecnych na przynajmniej połowie wydarzenia. W tym celu należy zgłosić się i wyrazić chęć uzyskania certyfikatu w formularzu google dostępnego pod poniższym linkiem.
⭐️ Link do formularza uczestnictwa biernego: https://forms.gle/L4D178Zvqsdx1dWG9
‼️ Link do wydarzenia: Pojawi się na dzień przed wydarzeniem