OKN Prawa Medycznego

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  OKN Prawa Medycznego

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Data:

  2022-12-01

 • E-mail:

  prawnomedyczna@rzeszow.elsa.org.pl.

 • Data zakończenia:

  2022-08-02

 • Lokalizacja:

  Rzeszów

opis wydarzenia:

Wielkimi krokami zbliża się VII Ogólnopolska Konferencja Prawa Medycznego pt. „Jakość w ochronie zdrowia” organizowana przez Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów. Konferencja odbędzie się w dniach 1-2 grudnia 2022 r. formie zdalnej na Platformie Zoom.

Tematyka wydarzenia dotyczyć będzie szeroko pojętej jakości w ochronie zdrowia na tle wielu aspektów wpływających, przede wszystkim, na wysoką jakość świadczeń usług medycznych, organizacje pracy i kwalifikacje personelu medycznego, czy spełnienie współczesnych oczekiwań pacjentów.
Celem Konferencji jest podniesienie wiedzy prawnej przyszłego personelu medycznego oraz zwiększenie świadomości społeczeństwa na temat prawa medycznego.

Konferencja składać będzie się z 4 paneli eksperckich poruszających tematykę: jakości a udzielanie świadczeń zdrowotnych, zapewnienia jakości w ochronie zdrowia,
w zarządzaniu podmiotami leczniczymi oraz nowych technologii a jakości w ochronie zdrowia.

Transmisja wydarzenia będzie prowadzona na kanałach social media ELSA Rzeszów.

Osoby zainteresowane czynnym udziałem proszone są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i przesłanie go na poniższy mail. Link do formularza https://tiny.pl/93rpx

Link do zapisów dla uczestników biernych:
https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1662

Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 31 października 2022 r.

W razie jakichkolwiek pytań czy sugestii Organizatorzy uprzejmie proszą o kontakt pod adresem e-mail: prawnomedyczna@rzeszow.elsa.org.pl.

Serdecznie zapraszamy!