OKN prawa europejskiego i amerykańskiego: „Współczesne wyzwania i problemy prawa”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  OKN prawa europejskiego i amerykańskiego: „Współczesne wyzwania i problemy prawa”

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  https://fb.me/e/1jcbGRv5p

 • Data:

  2021-12-15

 • E-mail:

  kolonaukoweteal@gmail.com

 • Lokalizacja:

  Zdalna

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2021-12-05

opis wydarzenia:

Koło Naukowe TEAL – The European & American Law ma wielki zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową Prawa Europejskiego i Amerykańskiego pt. “Współczesne wyzwania i problemy prawa”.

XXI wiek to okres ogromnego postępu cywilizacyjnego, który zachodzi w coraz to szybszym i intensywniejszym tempie na skalę globalną. W konsekwencji przyczynia się on nie tylko do poprawy wielu życiowych procesów i jakości życia, ale również do powstania coraz to nowych zagrożeń. Celem konferencji jest zastanowienie się i analiza wyzwań jakie dla społeczeństwa, państwa i prawa przynosi współczesny rozwój. Ponadto zamysłem wydarzenia jest interdyscyplinarne spojrzenie na obecny stan prawny w Europie i Stanach Zjednoczonych oraz wywołanie dyskusji w zakresie potrzeby zmian legislacyjnych, które zapewnią prawidłowe funkcjonowanie społeczeństwa, państwa i prawa.

Konferencja odbędzie się 15 GRUDNIA 2021 r. o godzinie 10:00 na platformie Google Meet.

Zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych studentów i doktorantów oraz specjalistów, którzy chcieliby podzielić się swoją wiedzą i przemyśleniami związanymi ze współczesnymi wyzwaniami i problemami prawodawstwa.

Udział w konferencji jest bezpłatny i certyfikowany. W celu wzięcia czynnego udziału w konferencji należy poprawnie wypełnić poniższy formularz wraz z częścią dotyczącą tematu referatu i abstraktu oraz przesłać go do 5 grudnia 2021r.