Ogólnopolska Konferencja Podatkowa

Podstawowe informacje

  • Wydarzenie:

    Ogólnopolska Konferencja Podatkowa

  • Kategoria:

  • Data:

  • E-mail:

  • Lokalizacja:

opis wydarzenia:

Ogólnopolska Konferencja Podatkowa to jeden z flagowych projektów ELSA Poland, tworzący forum wymiany wiedzy i doświadczenia, dzięki któremu uczestnicy nabywają nowe kompetencje przydatne na studiach oraz na ścieżce kariery zawodowej.
Tegoroczna edycja wydarzenia odbywająca się pod hasłem “Nowe oblicza prawa podatkowego” ma na celu analizę najistotniejszych problemów i zmian, które pojawiły się w świecie prawa podatkowego w aspekcie krajowym i międzynarodowym na przestrzeni 2020 i 2021 roku wraz z konstruktywną dyskusją nad nimi.

Konferencja została podzielona na dwa dni. 27 października odbędą się wykłady oraz debata ekspercka, natomiast 28 października uczestnicy będą mieli możliwość udziału w bloku certyfikowanych warsztatów i wykorzystania nabytej wiedzy w praktyce.

Projekt cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem, co obrazuje fakt, iż przez wszystkie edycje został odwiedzony przez tysiące studentów prawa oraz wielu teoretyków i praktyków specjalizujących się w prawie podatkowym, a w zeszłym roku wzięło w nim udział blisko pół tysiąca osób. Wydarzenie od lat jest również wspierane jest przez największe firmy consultingowe oraz Krajową Izbę Doradców Podatkowych. Partnerem Głównym XXII edycji została kancelaria Hogan Lovells- jedna z największych i najbardziej innowacyjnych kancelarii na podstawie klasyfikacji Financial Times.
Podczas konferencji eksperci:
odpowiedzą na pytanie, w jakim kierunku zmierza prawo podatkowe,
wskażą, jakie nowelizacje wraz z nowymi rodzajami podatków zostały wprowadzone w ciągu ostatnich dwóch lat,
przedstawią ich wpływ na gospodarkę, biznes i społeczeństwo.
Agenda tegorocznej edycji zostanie wzbogacona o innowacyjną debatę ekspercką, w trakcie której specjaliści zastanowią się na forum nad niezwykle istotną kwestią „czy prawo podatkowe może być bardziej przystępne?”

Wydarzenie odbędzie się w całości w formie online na platformach ClickMeeting oraz Zoom.

Link do wydarzenia:
https://fb.me/e/LHoBkErQ
Link do zapisów:
https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/1094?fbclid=IwAR1oDYngZjUPxYVUJdWzTEf73ky27JBf12ygT-LTWnaEEji8PpCfn6MQsKk