Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Współczesne wyzwania Europy i USA – prawo i polityka”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Współczesne wyzwania Europy i USA – prawo i polityka”

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  https://fb.me/e/14bdyIRuU

 • Data:

  2023-06-15

 • E-mail:

  knamericanlawsociety@gmail.com

 • Lokalizacja:

  Poznań

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2023-06-07

opis wydarzenia:

Koło Naukowe Prawa Amerykańskiego „The American Law Society” zaprasza na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Współczesne wyzwania Europy i USA – prawo i polityka”, która odbędzie się 15 czerwca 2023 roku, o godzinie 10:00. Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (Al. Niepodległości 53) w sali 3.1.

Celem Konferencji jest zapewnienie forum do wymiany informacji, wiedzy i badań pracowników naukowych, doktorantów i studentów. Ma ona między innymi na celu zapewnienie możliwość przedstawienia wyników badań naukowych, prac dyplomowych, czy doktorskich oraz przedstawienie swojej działalności naukowej.

MIEJSCE I CZAS
Konferencja odbędzie się na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza (Al. Niepodległości 53) w sali 3.1. Planowana godzina rozpoczęcia konferencji to 10:00 a planowana godzina zakończenia 15:00. Organizatorzy pragną jednak zaznaczyć, iż czas konferencji może ulec zmianie zależnie od ilości referatów.

TEMATYKA
Zachęcamy do zaprezentowania tematów z zakresu prawa, polityki, ekonomii, socjologii czy historii dotyczących Europy, Stanów Zjednoczonych czy relacji transatlantyckich. Referaty mogą mieć charakter interdyscyplinarny.

REJESTRACJA
W celu uczestnictwa czynnego w konferencji prosimy o wypełnienie formularza rejestracyjnego i przesłanie w ramach niego abstraktu referatu na. 350 słów. Uprzejmie informujemy, że zgłoszenia na Konferencję przyjmujemy do 7 czerwca 2023 roku.

Formularz rejestracyjny https://forms.gle/XnRBfX1Y5zx4Q1Qx8
Wyniki selekcji abstraktów ogłoszone zostaną 8 czerwca 2023.
Udział bierny nie wymaga rejestracji.
Udział bierny i czynny jest bezpłatny.

KONTAKT
W razie pytań prosimy o maila na adres knamericanlawsociety@gmail.com lub o przesłanie wiadomości na Facebooku.
Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/14bdyIRuU.