Międzynarodowa konferencja naukowa „Polska Konstytucja w kontekście europejskim – 25 lat Konstytucji III RP i 15 lat Traktatu Lizbońskiego”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Międzynarodowa konferencja naukowa „Polska Konstytucja w kontekście europejskim – 25 lat Konstytucji III RP i 15 lat Traktatu Lizbońskiego”

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Data:

  2022-04-25

 • E-mail:

  ewa.milczarek@usz.edu.pl

 • Lokalizacja:

  MS TEAMS

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2022-03-31

opis wydarzenia:

Konferencja będzie okazją do refleksji na temat relacji pomiędzy prawem krajowym i unijnym oraz przemian instytucjonalnych i kierunków rozwoju Unii Europejskiej.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do czynnego (w formie wystąpienia lub komunikatu) oraz biernego udziału. Konferencja ze względu na sytuację epidemiologiczną odbywać się będzie w formie zdalnej za pośrednictwem platformy Teams.

Wystąpienia konferencyjne opublikowane zostaną w specjalnym numerze czasopisma wydawanym przez Wydawnictwo Naukowe Uniwersytetu Szczecińskiego Acta Iuris Stetinensis (40 pkt).

Zgłoszenia uczestnictwa czynnego przyjmowane będą do 31 marca 2022

Osoby zainteresowane aktywnym udziałem w konferencji prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego wraz z załączonym abstraktem: https://forms.office.com/r/VJSm5b9RSR

Długość wystąpienia w przypadku wygłoszenia prezentacji będzie wynosiła 10 minut, komunikatu 5 minut.

O zakwalifikowaniu do czynnego uczestnictwa w konferencji poinformujemy mailowo do 10 kwietnia 2022

Zgłoszenia uczestnictwa biernego przyjmowane będą do 20 kwietnia 2022
http://bityl.pl/dxX3u

Udział czynny i bierny w konferencji jest bezpłatny