Kurs: Wdrażanie LegalTech w pracy kancelarii

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Wdrażanie LegalTech w pracy kancelarii”. Zajęcia odbywają się online (MS Teams) i są prowadzone przez specjalistę prawa nowych technologii – radcę prawnego Karola Kozieła. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności w tym bardzo innowacyjnym obszarze działalności kancelarii prawnych.

Kiedy odbędzie się kurs?
Poniedziałek – 24.05.2021 w godz. 18:30-21:30.

O czym będzie mowa?
Szkolenie ma zadanie omówić kluczowe elementy związane ze świadczeniem obsługi prawnej z użyciem nowoczesnych technologii informatycznych wskazując na wynikającą z tych narzędzi przewagę konkurencyjną oraz określającą podstawowe zagrożenia.
– Najpopularniejsze narzędzia i dobre praktyki w zakresie wdrażania rozwiązań opartych o LEGALTECH.
– Automatyczne tworzenie dokumentów w praktyce kancelarii prawnej
– Oprogramowanie do automatyzacji zarządzania dokumentami oraz chatboty a problemy wynikające z ochrony tajemnicy zawodowej i danych osobowych.
– Sztuczna inteligencja w kancelariach prawnych.
– Ochrona danych osobowych i tajemnicy zawodowej w kontekście stosowania nowych rozwiązań – na co zwrócić uwagę i jakich rozwiązań nie stosować.
W toku szkolenia prowadzący omówi niezbędne elementy związane przyjęciem planu wdrożenia narzędzi usprawniających i umożliwiających automatyzację pracy prawników.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Skorzystaj z formularza:
https://think-make.pl/kurs-wdrazanie-legaltech-w-pracy-kancelarii

Lub napisz e-mail na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 17 maja 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (24.05) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:30 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:30 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Osoba prowadząca:
KAROL KOZIEŁ – Radca prawny. Wykładowca Wyższej Szkoły Bankowej w Warszawie i Wyższej Szkoły Handlowej w Radomiu. Autor publikacji naukowych i popularnonaukowych z zakresu ochrony danych osobowych w tym „Komentarza do Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych”. Partner merytoryczny w toku prac nad kodeksem dobrych praktyk administratorów danych w branży rekrutacyjnej oraz ekspert programu LEX Ochrona Danych Osobowych.

Absolwent prawa na Wydziale Prawa i Administracji UJ, wiedzę pogłębiał podczas studiów podyplomowych Prawo Nowoczesnych Technologii (PAN) (2013) oraz Nowoczesne Usługi Biznesowe (UTH w Radomiu) (2014). Audytor wewnętrzny ISO 27001:2014 (bezpieczeństwo informacji). Ukończył programy zagraniczne Summer Law School on Intellectual Property Law (2013) oraz Summer Law School on Business Law (2014) organizowane przez University of Minho w Bradze (Portugalia).

Praktyk ochrony danych osobowych z 10 letnim doświadczeniem w korporacjach oraz kancelariach prawnych.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).

Warsztaty będą prowadzone online, co znaczy, że każdy słuchacz będzie miał kontakt z prowadzącym.