Kurs: Pozwolenie na budowę w 2022 r.

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Certyfikowany kurs: Pozwolenie na budowę w 2022 r. teraz ze zniżką 10%! Wystarczy, że podasz w koszyku kupon rabatowy WN10.

Kiedy odbędzie się kurs?
Środa – 19.01.2022 w godz. 18:30-21:30

O czym będzie mowa?

– Zmiany w prawie budowlanym w 2022 r.
– Kiedy pozwolenie na budowę a kiedy zgłoszenie?
– Procedura uzyskiwania pozwolenia na budowę.
– Prawne wymagania nowego projektu budowlanego.
– Zmiany w zakresie energooszczędności budynków.
– Centralna Ewidencja Emisyjności Budynków w kontekście pozwolenia na budowę
– Q&A z prowadzącą.

Czas trwania: 4 godz. dydaktyczne.

Kurs certyfikowany: TAK
Certyfikat w formie elektronicznej/ możliwy certyfikat w formie papierowej (za darmo)

Osoba prowadząca: adwokat Agnieszka Kolbuch-Wągiel – Doświadczony adwokat specjalizujący się w prawie nieruchomości i w postępowaniu cywilnym, w tym w postępowaniu egzekucyjnym. Absolwentka WPiA UJ. Członek Krakowskiej Izby Adwokackiej oraz mediator. W ramach dotychczasowej praktyki uczestniczyła w bieżącej obsłudze podmiotów gospodarczych z branży budowlanej, kolejowej i telekomunikacyjnej. Przeprowadzała audyty (due diligence) nieruchomości i podmiotów gospodarczych, a także przygotowywała i brała udział w licznych transakcjach dotyczących nieruchomości. Z powodzeniem reprezentowała interesy klientów w kilkudziesięciu postępowaniach sądowych dotyczących nieruchomości.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i ją uiszczasz; 3. W dniu szkolenia do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18:00 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21:00 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Masz pytania? Napisz: kontakt@think-make.pl