Kurs: Metodyka sporządzania umowy o zakazie konkurencji

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na certyfikowany kurs online pt. „Metodyka sporządzania umowy o zakazie konkurencji”. Zajęcia odbędą się w środę 24 maja – online (MS Teams) i będą przeprowadzone przez doktora nauk prawnych, adwokat Annę Kanarek-Równicką. Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności.

Kiedy odbędzie się kurs?
Poniedziałek – 24.05.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
– Istota zakazu konkurencji
– Umowne i ustawowe zakazy konkurencji
– Umowa o zakazie konkurencji jako element prawa pracy
– Zakaz konkurencji członka zarządu spółki prawa handlowego
– Umowa o zakazie konkurencji jako element umowy zlecenia
– Umowa o zakazie konkurencji jako element umowy agencyjnej
– Zasady sporządzania umowy o zakazie konkurencji
– Postępowanie w przypadku naruszenia zakazu konkurencji
– Odpowiedzialność za naruszenie zakazu konkurencji

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 149 zł.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się poprzez formularz:
https://think-make.pl/kurs-metodyka-sporzadzania-umowy-o-zakazie-konkurencji

Możesz również napisać wiadomość na adres: kontakt@think-make.pl w którym podasz swoje: imię i nazwisko, adres e-mail, numer telefonu kontaktowego oraz informację, że jesteś zainteresowana(y) wzięciem udziału w warsztatach. Jeśli potrzebujesz fakturę, również o tym koniecznie napisz.

Na zgłoszenia czekamy do niedzieli 16 maja 2021 do końca dnia – lub do wyczerpania miejsc. Liczba miejsc jest ograniczona.

Osoba prowadząca:
Dr Anna Kanarek-Równicka – adwokat, doktor nauk prawnych; specjalistka od prawa gospodarczego i cywilnego, nauczyciel akademicki.

Jak to działa?
1. Zgłaszasz swój udział; 2. Otrzymujesz dane do zapłaty i uiszczasz ją we wskazanym terminie; 3. W poniedziałek (24.05) do godz. 15 dostajesz na wskazany adres e-mail link webinaru; 4. Tego samego dnia o godz. 18 spotykamy się na warsztatach i do godz. 21 prowadzimy intensywne prace i dyskusje nad przedmiotowym tematem.

Czy dostanę certyfikat?
Każdy uczestnik otrzyma certyfikat na wskazany przez siebie adres e-mail. Można również zgłosić chęć otrzymania certyfikatu w wersji papierowej.

Gdzie odbędą się warsztaty i jaką będą miały formę?
Warsztaty będą webinarem (seminarium prowadzone za pomocą technologii webcast) i będą miały interaktywną formę (będziemy się widzieli i słyszeli).