Kurs: Kryptowaluty i ich opodatkowanie w 2022 r. (Polski ład)

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na certyfikowany kurs online: Kryptowaluty i ich opodatkowanie w 2022 r. (Polski ład), który pozwoli Państwu poznać wszystkie zawiłości związane z opodatkowaniem w Polsce kryptowalut. Kurs jest prowadzony przez radcę prawnego Pawła Terpiłowskiego. Zajęcia odbywają się online (MS Teams). Kurs jest certyfikowany, co pozwala wzbogacić swoje CV oraz nabyć praktyczne umiejętności w zakresie opodatkowania kryptowalut oraz rozliczania dochodu z nich uzyskanych.

Kiedy odbędą się warsztaty?
Czwartek – 9.12.2021 w godz. 18-21.

O czym będzie mowa?
1. Zmiany w 2022 r. dla opodatkowania obrotu kryptowalutami wprowadzone przez Polski Ład
2. Opodatkowanie obrotu kryptowalutami podatkiem dochodowym w 2022 r.
3. Rozliczenie podatku dochodowego za rok 2021 z tytułu obrotu kryptowalutami.
4. Opodatkowanie obrotu kryptowalutami podatkiem VAT w 2022 r.
5. Opodatkowanie obrotu kryptowalutami podatkiem PCC w 2022r.

Jaki jest koszt udziału?
Koszt wzięcia udziału w warsztatach to 119 zł – przygotowaliśmy miejsca objęte 10% rabatem od ceny kursu. Wystarczy podać przy rejestracji kod WN10.

Osoba prowadząca:
Paweł Terpiłowski – radca prawny, specjalizuje się w umowach sprzedaży i podatku VAT. Doradza przedsiębiorstwom od strony prawnej i podatkowej w zakresie obrotu gospodarczego, w tym obrotu międzynarodowego. Doświadczenie zawodowe zdobywał w kancelariach prawnych oraz w międzynarodowej korporacji świadczącej usługi BPO, gdzie zajmował stanowisko specjalisty ds. podatku od towarów i usług oraz zarządzał ryzykiem. Współautor publikacji „VAT w branży TSL” oraz wielu artykułów prawniczych i podatkowych publikowanych m.in. w Rzeczpospolita i Infor, szkoleniowiec z zakresu podatku VAT oraz prelegent w ramach Aula Polska.

Jak wziąć udział w warsztatach?
Zgłoś się przez wiadomość email na adres: kontakt@think-make.pl