Konferencja naukowa ,,Bezzałogowe statki powietrzne”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Konferencja naukowa ,,Bezzałogowe statki powietrzne”

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Data:

  2024-03-20

 • E-mail:

  aviation@lazarski.edu.pl

 • Lokalizacja:

  Warszawa oraz MSTEAMS

opis wydarzenia:

Serdecznie zapraszamy zarówno studentów, doktorantów czy absolwentów, m.in. kierunków prawniczych, ekonomicznych, technicznych do udziału w organizowanej przez Katedrę Prawa Lotniczego, Wydziału Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego Konferencji naukowej pt. ,,Bezzałogowe statki powietrzne’’, która odbędzie się dnia 20 marca 2024 roku (środa) stacjonarnie na Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Istnieje też możliwość wystąpienia poprzez platformę MSTEAMS.

Osoby zainteresowane czynnym udziałem w wydarzeniu, prosimy o wysyłanie swoich zgłoszeń razem z abstraktami na adres email: aviation@lazarski.edu.pl do dnia 23 lutego 2024 r. oraz o wypełnienie formularza uczestnictwa czynnego: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScjPpWDO1oz4De-ZztvCVjeFb2vmOmZvMuKieXwDWTPumbIlg/viewform?usp=sf_link

Abstrakt powinien zawierać do 500 wyrazów oraz bibliografię. Istnieje możliwość wystąpienia w języku angielskim. Informacja, co do akceptacji abstraktu zostanie podana najpóźniej do 29 lutego 2024 roku.
Zgłoszenia uczestnictwa biernego do 10 marca 2024 r. poprzez formularz uczestnictwa: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScBoJt05MS3ucnSP7rlal3fdYXCL4psZJH4ZNRcvmZUWQSETw/viewform?usp=sf_link

Zarówno czynny, jak i bierny udział jest bezpłatny. Uczestnictwo będzie potwierdzone odpowiednim certyfikatem, który zostanie przesłany uczestnikom na podane w zgłoszeniu adresy email.

Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia wszelkich zamian, np. w kwestii daty organizowanego wydarzenia czy jego formy.

W razie pytań zachęcamy do kontaktu.

Organizatorzy
dr Agnieszka Fortońska