Jak pracować żeby nie zwariować? Wypalenie zawodowe i stres w życiu prawnika

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Jak pracować żeby nie zwariować? Wypalenie zawodowe i stres w życiu prawnika

 • Kategoria:

  Webinar

 • Facebook:

  https://fb.me/e/3wcbjFzN2

 • Data:

  2024-01-17

 • E-mail:

  lexmedicaumcs@gmail.com

 • Lokalizacja:

  Google Meet

opis wydarzenia:

Coraz częściej można usłyszeć, że codziennością w życiu każdego prawnika staje się przede wszystkim przewlekły stres oraz towarzyszący temu obniżony nastrój, kłopoty ze snem i prawidłowym odżywianiem, niepokój czy lęk. Do tego natłok i intensywność pracy często odsuwają na dalszy plan tak ważną kwestie jaką jest zapewnienie odpowiedniego odpoczynku i regeneracji organizmowi. To wszystko może doprowadzić do depresji czy innych chorób zarówno natury psychicznej, fizycznej ale również do wypalenia zawodowego. Według najnowszych badań wypalenie zawodowe może dotyczyć nawet 90% prawników. Wobec czego niezwykle istotne jest zwrócenie uwagi na tak duży problem oraz wskazanie jakie kroki można podjąć aby temu zapobiec w porę.
Z racji tego Koło Naukowe Prawa Medycznego Lex Medica UMCS ma zaszczyt zaprosić Państwa do udziału w wydarzeniu pt. „Jak pracować żeby nie zwariować? Wypalenie zawodowe i stres w życiu prawnika”, które odbędzie się dnia 17 stycznia 2024 r. o godz. 18.00 na platformie Googlemeets .
Wydarzenie będzie miało charakter debaty, w której wezmą udział:
⁃ dr Katarzyna Czyż
⁃ Bartosz Jakimiec
Udział w wydarzeniu jest w pełni bezpłatny i nie wymaga uprzedniej rejestracji. Przewidujemy również możliwość zadawania pytań. Link do spotkania online pojawi się w dniu wydarzenia w osobnym poście.
Zachęcamy do śledzenia w wydarzenia w celu bycia na bieżąco ze wszystkimi aktualnościami. W razie pytań prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej za pośrednictwem Facebooka.
Do zobaczenia!