II Ogólnopolska Konferencja Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Kancelaria Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy ma zaszczyt zaprosić wszystkich zainteresowanych na II Ogólnopolską Konferencję Prawa Autorskiego im. Profesor Elżbiety Traple, organizowaną pod patronatem honorowym Dziekana Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Jagiellońskiego oraz Prezesa Urzędu Patentowego Rzeczypospolitej Polskiej.

Wydarzenie ma na celu upowszechnienie i upamiętnienie dorobku naukowego Profesor Elżbiety Traple z zakresu prawa autorskiego. W tym roku skupimy się na problematyce rozwoju nowych technologii (szczególnie sztucznej inteligencji) w kontekście prawa własności intelektualnej. Konferencja odbędzie się 6 października 2023 r. (piątek) w auli Pałacu Larischa, przy ul. Brackiej 12.

W ramach obchodów ogłosiliśmy Konkurs im. Prof. Elżbiety Traple na najlepszą pracę magisterską z zakresu prawa autorskiego i praw pokrewnych. Laureata poznamy podczas inauguracji obrad.

Agenda konferencji jest dostępna pod linkiem:
https://www.traple.pl/wp-content/uploads/2023/09/agenda-ii-ogolnopolska-konferencja-im.-prof.-elzbiety-traple.pdf

Konferencja będzie transmitowana online w serwisie YouTube na kanale Traple Konarski Podrecki i Wspólnicy, pod linkiem: https://www.youtube.com/watch?v=ysOyOxl7TIg

Udział w konferencji jest bezpłatny. Obowiązuje rejestracja online pod linkiem: https://forms.microsoft.com/e/gqebfF7L4d