Forum Zielona Energia – Ogólnopolskie Forum Prawa Energetycznego i Klimatycznego

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  Forum Zielona Energia – Ogólnopolskie Forum Prawa Energetycznego i Klimatycznego

 • Strona wydarzenia:

  https://fb.me/e/FXYbL7U9

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  https://fb.me/e/FXYbL7U9

 • Data:

  2023-04-25

 • E-mail:

  vpmarketing@katowice.elsa.org.pl

 • Lokalizacja:

  Katowice

opis wydarzenia:

🌱 Forum Zielona Energia wychodzi naprzeciw aktualnym problemom gospodarczym, energetycznym oraz klimatycznym na całym świecie.

✅ Zasada zrównoważonego rozwoju, która towarzyszy prawu międzynarodowemu już od prawie 50 lat nakazuje, aby rozwój gospodarczy szedł w parze z troską o dobrostan obecnych i przyszłych pokoleń.

💡 Wydarzenie wskaże, jaką rolę w procesie energetycznych i klimatycznych zmian pełni świat prawa oraz biznesu. W trakcie forum, we współpracy z akademikami i praktykami prawa oraz biznesu, chcemy stworzyć unikalną przestrzeń dla adeptów prawa, praktyków, czy przedsiębiorców, do aktywnego poznawania wyłaniającego się europejskiego prawa klimatycznego oraz niekonwencjonalnego, jurydycznego spojrzenia na najaktualniejsze problemy stojące przed Nami.

📍 Forum Zielona Energia będzie mieć formę jednodniowej konferencji, która odbywać się będzie stacjonarnie w budynku Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, wraz z transmisją online.

➡️ Forum składać się będzie z trzech paneli:
I panel – Bezpieczeństwo Energetyczne – Prawne aspekty kryzysu energetycznego a transformacja energetyczna.
II panel – Klastry energii i spółdzielnie energetyczne.
III panel – Ochrona konsumentów i konkurencji na rynku energii.

🌍 Każdy panel składać się będzie z dwóch etapów: wykładu akademickiego oraz dyskusji praktyków świata prawa oraz biznesu.

📣 Już teraz zapraszamy do dołączenia do wydarzenia, by móc dalej śledzić informacje dotyczące pierwszej edycji Forum Zielona Energia!