Forum Rynków Finansowych: Inwestycje, Bankowość & FinTech

konferencja prawnicza

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Marzy Ci się praca w jednej najbardziej prestiżowych kancelarii prawnych w branży finansów i technologii? Weź udział w konkursie i wygraj płatne praktyki w DLK Legal! ?‍⚖️?

A może chcesz wystąpić jako prelegent obok największych ekspertów w swoich dziedzinach lub po prostu poszerzyć swoją wiedzę z zakresu intensywnie zmieniających się gałęzi prawa? W takim razie, konferencja jest w sam raz dla Ciebie! ?‍??

ELSA Kraków wraca ze swoim flagowym projektem w zupełnie odświeżonej wersji! Forum Rynków Finansowych: Inwestycje, Bankowość & FinTech to wydarzenie łączące w sobie konkurs oraz konferencję naukową poświęconym tematyce bankowości, rynku kapitałowego, papierów wartościowych, rynku finansowo-technologicznego oraz e-commerce’u.

KONKURS ?

Zapisz się już dziś!
https://rejestracja.elsa.org.pl/formularz/272

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj: https://drive.google.com/file/d/1AhiXvgoEyJgOofOo1O0Bu4BkRytb5dua/view

I ETAP
➡️ Gdzie? Online. ?

➡️ Kiedy? 8 kwietnia 2020

➡️ Sprawdź swoją wiedzę z dziedzin prawa spółek, prawa papierów wartościowych, prawa rynku kapitałowego, prawa bankowego prywatnego, prawa nowych technologii w finansach oraz e-commerce w teście internetowym jednokrotnego wyboru. Osoby z najlepszym wynikiem przechodzą do II etapu.

II ETAP
➡️ Gdzie? Na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

➡️ Kiedy? 9 maja 2020 roku.

➡️ W zespole dwuosobowym przeżyj symulację giełdową, która sprawdzi Twoje umiejętności inwestorskie w praktyce i podczas której przekonasz się, czy dobrze zarządzasz ryzykiem i swoim portfelem inwestycyjnym. Następnie przysiądź do sporządzenia dokumentu, bez którego nie ruszyłaby niejedna spółka w branży FinTech.

KONFERENCJA ?

➡️ PANEL STUDENCKI ?‍?
Wyślij abstrakt swojego wystąpienia do dnia 29 marca do godziny 23:59. Abstrakt powinien liczyć od 150 do 200 słów w czcionce Times New Roman w rozmiarze 12 oraz zawierać bibliografię. Prace należy wysyłać na adres forum@krakow.elsa.org.pl.
Wystąpienie powinno dotyczyć jednej z linii tematycznych Forum, tj. prawnych zagadnień inwestycji (również rynku walutowego FOREX, kontraktów CFD, funduszy inwestycyjnych, transakcji futures), bankowości (również bankowości inwestycyjnej, funkcjonowania tzw. neobanków, nadzoru nad bankami) lub FinTechu (również gospodarki cyfrowej, kryptowalut, smartkontraktów, e-administracji).

➡️ PANEL EKSPERCKI ?‍?
W panelu eksperckim wezmą udział specjaliści z wspomnianych powyżej branż.
Prelegenci będą stopniowo podawani na stronie wydarzenia.

➡️ PANEL DYSKUSYJNY ?‍♂️
Na koniec konferencji odbędzie się moderowana dyskusja pomiędzy ekspertami z możliwością zadawania pytań.
Zarówno udział bierny, jak i czynny w konferencji jest nieodpłatny.

Dalsze szczegóły dotyczące miejsca i godziny konferencji, a także prelegentów i agendy będą się tutaj pojawiać systematycznie w najbliższym czasie, zatem śledźcie uważnie nasze wydarzenie!
Zapiszcie w kalendarzu datę 9 maja! ?

Do zobaczenia w Krakowie!