Drafting IT Contracts That Work – szkolenie z adwokat z USA (alumną Harvard Law School)

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Center for American Studies zaprasza na certyfikowane szkolenie pt. “𝑫𝒓𝒂𝒇𝒕𝒊𝒏𝒈 𝑰𝑻 𝑪𝒐𝒏𝒕𝒓𝒂𝒄𝒕𝒔 𝑻𝒉𝒂𝒕 𝑾𝒐𝒓𝒌” z doświadczoną amerykańską adwokat i absolwentką Harvard Law School, E. Tracy Uche.
Żyjemy w świecie dynamicznie rozwijających się technologii. Umiejętność sporządzania tzw. “umów IT” (np. na wykonanie strony internetowej, aplikacji, oprogramowania, algorytmu czy bazy danych) stała się niezbędnikiem w instrumentarium nowoczesnego prawnika.
Uczestnictwo w szkoleniu umożliwi Ci skuteczniejszą obsługę prawną klientów z branży IT i ich kontrahentów, jak również innych branż w których powszechne jest stosowanie zaawansowanego oprogramowania i technologii (e-commerce, big data, ochrona prywatności, krypto-aktywa, bankowość elektroniczna, fin-tech i wiele innych).
Mimo, że kurs ma na celu nauczenie Cię terminologii i sporządzania umów IT w języku angielskim, uniwersalne umiejętności zdobyte podczas kursu pozwolą Ci lepiej sporządzać tego typu umowy także w języku polskim.

🗓 𝐊𝐈𝐄𝐃𝐘?
Szkolenie odbędzie się w czasie rzeczywistym 13 kwietnia (sobota) 2024 r. w godzinach 12:30-16:00 online na platformie Zoom. Uczestnicy będą mieli możliwość zadawania prowadzącemu pytań.

📌𝐃𝐋𝐀𝐂𝐙𝐄𝐆𝐎 𝐖𝐀𝐑𝐓𝐎?
Kurs wyposaży Cię w szereg uniwersalnych umiejętności niezbędnych w toku sporządzania umów IT – niezależnie od lokalizacji geograficznej obsługiwanego klienta.
Nauczysz się:
👉 Tworzenia słowniczka zdefiniowanych pojęć (Defined Terms), które stanowią podstawowe elementy każdej umowy IT.
👉 Redagowania merytorycznych postanowień umownych, które mają fundamentalne znaczenie dla zabezpieczenia interesów klienta, w tym zwłaszcza praw własności intelektualnej.
👉 Kreowania równowagi negocjacyjnej i alokacji ryzyka oraz procesu dochodzenia do porozumienia między kontrahentami.
👉 Sporządzania umów IT w sposób jasny, precyzyjny i efektywny.
👉 Zapobiegania sporom sądowym i prewencyjnej ochrony przedsiębiorstwa klienta przed niepotrzebnymi stratami wynikającymi ze źle skonstruowanej umowy IT.

➡️𝐖𝐘𝐒𝐎𝐂𝐄 𝐏𝐑𝐀𝐊𝐓𝐘𝐂𝐙𝐍𝐘 𝐏𝐑𝐎𝐆𝐑𝐀𝐌 𝐊𝐔𝐑𝐒𝐔
1. Overview and Peculiarities of Contracts in the Information Technology (IT) Sector
2. Defined Terms
3. Engagement and Statements of Work
4. Software and Documentation
5. Services, Delivery and Support
6. Fees and Invoices
7. Intellectual Property Rights and Licenses
8. Term of Agreement and Termination
9. Representations
10. Performance Warranty
11. Miscellaneous Terms
12. Form of Statements of Work
13. Conclusion and a Questions & Answers (Q&A) Session with Attorney E. Tracy Uche

📕𝐌𝐀𝐓𝐄𝐑𝐈𝐀Ł𝐘 𝐃𝐎 𝐍𝐀𝐔𝐊𝐈 𝐖Ł𝐀𝐒𝐍𝐄𝐉
Uczestnicy otrzymają zestaw przydatnych materiałów, które można wykorzystać do nauki własnej po zakończeniu kursu.

👨‍🏫𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐀̨𝐂𝐘
E. Tracy Uche jest absolwentką Harvard Law School oraz doświadczoną i energiczną adwokat o stricte praktycznym podejściu do prawa i biznesu.
Pracowała dla renomowanych kancelarii prawnych, w tym Babalakin & Co. Legal Practicioners i Templars. Obecnie pracuje w Cytowski & Partners w Nowym Jorku, gdzie reprezentuje międzynarodowych klientów biznesowych i doradza w złożonych sprawach z pogranicza prawa, technologii i cyberprywatności. Jej portfolio klientów obejmuje duże przedsiębiorstwa z sektorów takich jak bankowość, finanse i usługi cyfrowe.
Tracy Uche świadczy również usługi doradztwa korporacyjnego dla startupów technologicznych w kwestiach związanych z rejestracją działalności, finansowaniem venture capital, własnością intelektualną, zatrudnieniem i utrzymaniem pracowników, papierami wartościowymi, ładem korporacyjnym, fuzjami i przejęciami oraz podatkami.

✅𝐂𝐄𝐑𝐓𝐘𝐅𝐈𝐊𝐀𝐓
Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane. Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center For American Studies.
Cyfrowy certyfikat w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn.
Certyfikat zawiera również nazwisko prowadzącego szkolenie oraz wskazanie liczby odbytych godzin szkoleniowych. Nasze certyfikaty są powszechnie uznawane w ramach realizacji obowiązku samodoskonalenia zawodowego.

➡️𝐊𝐎𝐒𝐙𝐓 𝐔𝐂𝐙𝐄𝐒𝐓𝐍𝐈𝐂𝐓𝐖𝐀
❗Dla uczestnikóww zarejestrowanych w ramach puli nr I (czyli do 23.59 dnia 6 kwietnia 2024*) koszt udziału w kursie to 319 PLN❗
Dla uczestników zarejestrowanych w ramach puli nr II (czyli do 9 kwietnia 2024), koszt udziału w kursie to 419 PLN.
Link do bezpiecznych e-płatności (BLIK, Przelewy24, karta):
buy.stripe.com/dR64gx0Tv2zx8kEbRi

Opłatę wnieść można także przelewem na konto:
Center For American & European Studies
32 2530 0008 2022 1070 0570 0001
NestBank
Tytuł przelewu: IT Contracts in English –
*Warunkiem rejestracji w danej puli jest rejestracja oraz uiszczenie opłaty za kurs we wskazanym terminie.

🖋️𝐏𝐑𝐎𝐒𝐓𝐀 𝐑𝐄𝐉𝐄𝐒𝐓𝐑𝐀𝐂𝐉𝐀 𝐍𝐀 𝐊𝐔𝐑𝐒
Link do rejestracji na szkolenie:
https://www.cfasofficial.com/pl/szkolenia-specjalistyczne/drafting-it-contracts-that-work-course-with-an-alu
Sugerujemy nie zwlekać z rejestracją – liczba miejsc jest ograniczona.

➡️𝐏𝐘𝐓𝐀𝐍𝐈𝐀?
Wszelkie pytania prosimy kierować do Koordynatorki szkolenia, pani Rity Tomala, na adres tomala@cfasofficial.com
Chętnie pomożemy.
Do zobaczenia online!