Dowód (nie)legalny w procesie karnym

Dowód (nie)legalny w procesie karnym

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Koło Naukowe Prawa Karnego wraz z Studencką Uniwersytecką Poradnią Prawną mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową „Dowód (nie)legalny w procesie karnym”.

Konferencja odbędzie się 24 maja 2019 roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. W ramach konferencji odbędą się cztery panele- 2 panele eksperckie oraz 2 panele studencko-doktoranckie. Po każdym z paneli przewidziany jest czas na dyskusję oraz zadawanie pytań prelegentom.

Tematy referatów powinny oscylować wokół rozbudowanej tematyki dowodowej m.in. stosowania nowych środków i technik badawczych a dopuszczalności dowodu, doktryny owoców zatrutego drzewa- komparatystyki na tle wybranych systemów prawnych, zasady prawdy materialnej a dowodu nielegalnego.

Uczestnictwo bierne w Konferencji nie jest obwarowane żadnymi warunkami i jest dostępne dla wszystkich zainteresowanych. Istnieje możliwość pozyskania zaświadczenia o udziale w konferencji. Zainteresowanych prosimy o informacje na maila knpkugkonferencja@gmail.com.

Do udziału czynnego w Konferencji zapraszamy doktoratów i studentów ze wszystkich ośrodków akademickich. Zgłoszenia należy wysłać najpóźniej do 20 kwietnia 2019 roku na adres knpkugkonferencja@gmail.com. Więcej informacji, w tym stosowny formularz zgłoszeniowy, znajdą Państwo w zakładce „Dyskusja”.

Wszelkie dalsze informacje na bieżąco będą pojawiać się na stronie wydarzenia. Serdecznie zapraszamy do udziału!