Contract Law

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Center For American Studies ma przyjemność zaprosić Państwa do udziału w intensywnym trzygodzinnym kursie Practical Legal English z zakresu Contract Law (umów) z praktykującym prawnikiem ze Stanów Zjednoczonych.
Angielski język prawniczy (Legal English) jest niezbędny nowoczesnym prawnikom. Jego znajomość pozwala zdobywać nowych klientów i skuteczniej reprezentować ich w postępowaniach o międzynarodowym charakterze oraz podczas zawierania umów z kontrahentami i pracownikami z zagranicy.
Jeśli masz dość nudnych i pozbawionych realnego prawniczego kontekstu kursów Legal English prowadzonych przez nie-prawników “klepiących” na pamięć suche formułki z podręcznika, to jesteś we właściwym miejscu!

KIEDY?
Kurs odbędzie się online na platformie Zoom dnia 27 lipca (czwartek) 2023 w godzinach 17.30-20.30 czasu polskiego.

DLACZEGO WARTO?
Ukończysz szkolenie wyposażony w:
✓ Znajomość podstawowego i zaawansowanego słownictwa z zakresu Contract Law (prawa umów);
✓ Przydatne zwroty, które wykorzystasz w codziennej praktyce prawniczej;
✓ Zrozumienie mnogości kontekstów użycia danych prawniczych zwrotów;
✓ Umiejętność analizy złożonych tekstów prawnych i prawniczych (m.in. pism procesowych i nieprocesowych oraz umów);
✓ Większą biegłość i pewność w używaniu pisanego i mówionego języka angielskiego prawniczego;
✓ Zestaw umiejętności niezbędnych do pomyślnego zdania egzaminu TOLES (The Test of Legal English Skills).

PRAKTYCZNA STRUKTURA KURSU
Kluczowa terminologia dotycząca umów
Podstawowe zasady prawa umów
Zawieranie umowy (step-by-step)
Środki zaradcze dostępne w przypadku naruszenia umowy
Jak wygląda umowa w języku angielskim i na co należy zwrócić uwagę
Najważniejsze typy klauzul (postanowień) umownych

PROWADZĄCY
Valery Loumber jest praktykującym prawnikiem z ponad 20-letnim doświadczeniem zdobytym w Stanach Zjednoczonych. Obok reprezentowania klientów w sektorze prywatnym i prowadzenia własnej kancelarii, Loumber zajmował stanowisko Staff Attorney w zespołach kilku sędziów federalnych, był wykładowcą prawa oraz sędzią. Stopień doktora nauk prawnych uzyskał na University of the Pacific – McGeorge School of Law (pierwszym uniwersytecie w Kalifornii).
Obecnie Loumber jest partnerem w kancelarii prawnej Gavrilov & Brooks dysponującej biurami w Los Angeles i Sacramento w Kalifornii. Posiada szerokie doświadczenie w zakresie postępowań odwoławczych i upadłościowych, sporów gospodarczych, federalnej procedury cywilnej, praw wierzycieli, niewypłacalności, oszustw, fałszywych uszczupleń majątku dłużnika oraz amerykańskiego odpowiednika skargi pauliańskiej, jak również innych umyślnych czynów niedozwolonych. Regularnie doradza innym amerykańskim prawnikom w skomplikowanych sprawach sądowych i szkoli prawników z całego świata.

JĘZYK SZKOLENIA
Szkolenie prowadzone jest w języku angielskim. Prowadzący dołoży jednak wszystkich starań, aby szkolenie było intuicyjne i zrozumiałe dla nienatywnych użytkowników języka angielskiego. Ewentualne wątpliwości i skomplikowane terminy zostaną wyjaśnione w czasie rzeczywistym w toku szkolenia.

CERTYFIKAT
Wszystkie nasze szkolenia są oficjalnie certyfikowane.
Każdy uczestnik otrzyma cyfrowy certyfikat opatrzony podpisem Prezesa Zarządu Center For American Studies oraz – w razie ukończenia cyklu minimum 4 z 5 kursów Practical Legal English – dyplom poświadczający ukończenie 15-godzinnych studiów (Diploma in Practical Legal English: https://cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/contract-law).
Cyfrowy certyfikat/dyplom w formacie PDF można następnie wykorzystać do samodzielnego wydruku, umieszczenia w CV lub na portalu LinkedIn czy aplikowania na rozmaite stanowiska pracy, uczelnie i granty.
Certyfikat/dyplom zawiera również nazwisko prowadzącego kurs i liczbę godzin szkoleniowych.

KOSZT UDZIAŁU
Koszt udziału w szkoleniu to 199 PLN.
Link do prostych płatności online: https://buy.stripe.com/aEU288efmg9afgkcOH
W razie rejestracji i opłacenia z góry udziału w całym cyklu 5 kursów Practical Legal English uprawniającym do otrzymania Diploma in Practical Legal English, koszt udziału to 499 PLN (zamiast 815 PLN). Więcej informacji o cyklu kursów znajdziesz tutaj: https://cfasofficial.com/pl/szkolenia-weekendowe/contract-law

Istnieje oczywiście możliwość otrzymania faktury VAT (Faktury wystawiamy po zaksięgowaniu wszystkich wpłat).

REJESTRACJA
W celu rejestracji prosimy o wypełnienie krótkiego formularza: https://forms.gle/3jKKnKjj2ZiA4Xck6
To wszystko! Formularz automatycznie generuje potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia.
Ostateczny termin na rejestrację to 20 lipca 2023.
Radzimy nie zwlekać z rejestracją. Liczba miejsc jest ograniczona.

PYTANIA?
Wszelkie pytania prosimy kierować mailowo do Koordynatorki szkolenia, pani Fatmy Mejri, na adres: mejri@cfasofficial.com. Pani Fatma z przyjemnością Państwu pomoże.
Do zobaczenia online!