Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym

Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Katedra Europejskiego Prawa Gospodarczego oraz Naukowe Koło Prawa Energetycznego i Innych Sektorów Infrastrukturalnych działające na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Łódzkiego wraz z Uniwersytetem Ekonomicznym w Katowicach oraz Polską Fundacją Prawa Konkurencji i Regulacji Sektorowej Ius Publicum serdecznie zapraszają na Międzynarodową Konferencję Naukową „Bezpieczeństwo i regulacja na rynku energetycznym”!

W konferencji udział wezmą niekwestionowani znawcy prawa energetycznego z europejskich ośrodków naukowych (m.in. Mediolan, Bolonia, Rzym, Edynburg, Aberdeen, Bruksela) oraz wybitni praktycy związani z sektorem energetycznym w tym m.in. Clara Poletti – Przewodnicząca Agencji ds. Współpracy Organów Regulacji Energetyki (Agency for the Cooperation of Energy Regulators (ACER)) i komisarz włoskiego Urzędu ds. energetyki, sieci i środowiska.

Konferencja będzie jednym z największych wydarzeń tego typu w branży energetycznej, dlatego też gorąco zachęcamy do uczestnictwa.

Więcej informacji znajduje się w poniższym linku:
https://www.wpia.uni.lodz.pl/struktura/organizacje-studenckie/naukowe-kolo-prawa-energetycznego-i-innych-sektorow-infrastrukturalnych/aktualnosci/miedzynarodowa-konferencja-naukowa-bezpieczenstwo-i-regulacja-na-rynku-energetycznym.html