ASK #4 Reforma prawa holdingowego – legislacyjny sukces czy porażka?

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na czwarte spotkanie tegorocznej Akademii Spółek Kapitałowych, cyklu wykładów i dyskusji eksperckich poświęconych prawu spółek i rynkowi kapitałowemu. Podczas spotkania odbędzie się dyskusja ekspercka pt. „Reforma prawa holdingowego – legislacyjny sukces czy porażka?”.

W dyskusji wezmą udział:
r.pr. dr Ariel Mucha (IPAiE UP w Krakowie) w roli moderatora,
adw. dr hab. Katarzyna Bilewska, prof. UW (Uniwersytet Warszawski, Dentons),
r.pr. prof. Adam Opalski (Uniwersytet Warszawski, Greenberg Traurig),
dr hab. Krzysztof Oplustil, prof. UJ (Uniwersytet Jagielloński),
dr Krzysztof Grabowski (Instytut Allerhanda).

Wszystkie spotkania ASK są otwarte i bezpłatne. Odbywają się online. Linki do poszczególnych spotkań będziemy przesyłać zarejestrowanym uczestnikom za pośrednictwem maila.
Link do rejestracji na Akademię: https://lnkd.in/dYhj8qQ (wystarczy jednorazowa rejestracja by otrzymywać linki do wszystkich spotkań obecnej edycji ASK, więc jeśli już się Państwo rejestrowali przy okazji poprzednich spotkań, to nie trzeba robić tego ponownie). Jeśli zarejestrowali się Państwo, ale nie otrzymują od nas maili o spotkaniach, to prawdopodobnie był błąd w adresie e-mail podanym podczas rejestracji – w takim przypadku prosimy o kontakt z nami drogą mailową lub ponowną rejestrację.

Osoby zarejestrowane, które będą uczestniczyły w co najmniej 9 spotkaniach tegorocznej edycji ASK otrzymają certyfikaty uczestnictwa. Udział adwokatów i radców prawnych w XI edycji Akademii Spółek Kapitałowych zostanie zaliczony na poczet obowiązku doskonalenia zawodowego. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.akademiaspolekkapitalowych.pl w zakładce „certyfikaty”.