ASK #3 – Akcjonariat pracowniczy – partycypacyjny model ładu korporacyjnego

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Zapraszamy na trzecie spotkanie tegorocznej Akademii Spółek Kapitałowych, cyklu wykładów i dyskusji eksperckich poświęconych prawu spółek i rynkowi kapitałowemu.
dr Michał Leski (Bank Pocztowy S.A.) oraz Krzysztof Ludwiniak (Forum Rozwoju Akcjonariatu Pracowniczego) poprowadzą wykład pt. „Akcjonariat pracowniczy – partycypacyjny model ładu korporacyjnego”. Podczas wykładu zostaną poruszone kwestie akcjonariatu pracowniczego w systemie gospodarczym oraz pojawią się nawiązania do projektu ustawy przygotowywanej w celu wprowadzenia tej instytucji w Polsce. Ponadto, wspomniane zostaną elementy komparatystyczne oraz powiązania z przepisami Kodeksu Spółek Handlowych.
Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami na żywo i wykorzystają okazję do zadania pytań prelegentom podczas sesji Q&A.
Wszystkie spotkania ASK są otwarte i bezpłatne. Odbywają się online. Linki do poszczególnych spotkań będziemy przesyłać zarejestrowanym uczestnikom za pośrednictwem maila około godziny 17 w dniu wydarzenia.
Link do rejestracji na Akademię:
https://akademiaspolekkapitalowych.pl/ #rejestracja (wystarczy jednorazowa rejestracja by otrzymywać linki do wszystkich spotkań obecnej edycji ASK, więc jeśli zarejestrują się Państwo przy okazji któregokolwiek spotkania, to nie trzeba będzie robić tego ponownie). Jeśli zarejestrowali się Państwo, ale nie otrzymują od nas maili o spotkaniach, to prawdopodobnie pojawił się błąd w adresie e-mail podanym podczas rejestracji – w takim przypadku prosimy o kontakt z nami przez fanpage ASK na Facebooku lub drogą mailową.
Osoby zarejestrowane, które będą uczestniczyły w co najmniej 9 spotkaniach tegorocznej edycji ASK otrzymają certyfikaty uczestnictwa.
Udział adwokatów i radców prawnych w XII edycji Akademii Spółek Kapitałowych może zostać zaliczony na poczet obowiązku doskonalenia zawodowego. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.akademiaspolekkapitalowych.pl w zakładce „certyfikaty”.