ASK #2 „Projekt prawa holdingowego – chaos poprawek” oraz „Czy i jak nowelizować KSH?”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  ASK #2 „Projekt prawa holdingowego – chaos poprawek” oraz „Czy i jak nowelizować KSH?”

 • Strona wydarzenia:

  https://www.facebook.com/events/3847698198655121

 • Kategoria:

  Sympozjum

 • Data:

  2021-04-08

 • E-mail:

  kontakt@semperaugustus.org

 • Lokalizacja:

  Online

opis wydarzenia:

Zapraszamy na drugie spotkanie tegorocznej Akademii Spółek Kapitałowych, cyklu wykładów i dyskusji eksperckich poświęconych prawu spółek i rynkowi kapitałowemu.

Podczas spotkania dr Krzysztof Grabowski (Instytut Allerhanda) poprowadzi wykład pt. „Projekt prawa holdingowego – chaos poprawek”. Następnie Andrzej S. Nartowski poprowadzi wykład pt. „Czy i jak nowelizować KSH?”. Będzie to okazja do przyjrzenia się aktualnie szeroko dyskutowanemu tematowi reformy KSH. Mamy nadzieję, że będą Państwo z nami na żywo i wykorzystają okazję do zadania pytań prelegentom podczas sesji Q&A.

Wszystkie spotkania ASK są otwarte i bezpłatne. Odbywają się online. Linki do poszczególnych spotkań będziemy przesyłać zarejestrowanym uczestnikom za pośrednictwem maila. Link do rejestracji na Akademię: https://lnkd.in/dYhj8qQ (wystarczy jednorazowa rejestracja by otrzymywać linki do wszystkich spotkań obecnej edycji ASK, więc jeśli już się Państwo rejestrowali przy okazji pierwszego spotkania, to nie trzeba robić tego ponownie). Jeśli zarejestrowali się Państwo, ale nie otrzymują od nas maili o spotkaniach, to prawdopodobnie był błąd w adresie e-mail podanym podczas rejestracji – w takim przypadku prosimy o kontakt z nami drogą mailową lub ponowną rejestrację.

Osoby zarejestrowane, które będą uczestniczyły w co najmniej 9 spotkaniach tegorocznej edycji ASK otrzymają certyfikaty uczestnictwa.

Udział adwokatów i radców prawnych w XI edycji Akademii Spółek Kapitałowych zostanie zaliczony na poczet obowiązku doskonalenia zawodowego. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej www.akademiaspolekkapitalowych.pl w zakładce „certyfikaty”.