2. Ogólnopolska Konferencja Naukowa pt. „Przedsiębiorca w dobie kryzysu – problemy i wyzwania”

Podstawowe informacje

opis wydarzenia:

Data wydarzenia 27-04-2022
Kategoria wydarzenia Seminarium

Studenckie Koło Prawa Gospodarczego oraz Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy Wydziału Prawa UwB mają zaszczyt zaprosić na 2. Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Przedsiębiorca w dobie kryzysu – problemy i wyzwania”, która odbędzie się 27 kwietnia 2022 r. w formie zdalnej.

Światowa pandemia wywołana wirusem SARS-CoV-2 oraz wojna w Ukrainie, a także wynikające z nich problemy zmusiły prawodawców na całym świecie do interwencji w wielu sferach życia społeczno–gospodarczego. Nowo wprowadzone regulacje prawne w dużej mierze wpłynęły na sposób funkcjonowania przedsiębiorców (zarówno w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym).

Celem Konferencji jest podjęcie dyskusji, a także próby analizy i oceny przyjętych regulacji prawnych dotyczących przedsiębiorców, które są związane z przeciwdziałaniem pandemii wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2 oraz podejmowanych w kontekście wojny rosyjsko-ukraińskiej. Konferencja adresowana jest zarówno do studentów oraz doktorantów, jak i przedstawicieli nauki oraz praktyki. Osoby zainteresowane uczestnictwem czynnym w konferencji zobowiązane są wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/MRtHRemu48uxNiEQ6. Formularz zgłoszeniowy uczestnictwa biernego: https://forms.gle/5YRNvo1RGnWQVxfa8.

Na Państwa zgłoszenia wraz z abstraktem czekamy do 16 kwietnia 2022 r. Przewidywany czas wystąpienia to 15 minut. Abstrakt powinien zawierać nie więcej niż 400 słów oraz określać główne tezy wystąpienia. Nadesłane abstrakty będą podlegać merytorycznej ocenie, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru najlepszych zgłoszeń. Czynny oraz bierny udział w Konferencji jest bezpłatny. Każdy z prelegentów otrzyma certyfikat potwierdzający czynny udział. Certyfikat z uczestnictwa biernego zostanie wysłany zainteresowanym drogą mailową.

Link do wydarzenia na Facebooku: https://fb.me/e/1TsXhmpmH.
Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować drogą mailową na adres: skpg@uwb.edu.pl.