1. Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Przedsiębiorca w dobie pandemii – problemy i wyzwania”

Podstawowe informacje

 • Wydarzenie:

  1. Ogólnopolska Konferencja Naukowa „Przedsiębiorca w dobie pandemii – problemy i wyzwania”

 • Kategoria:

  Konferencja

 • Facebook:

  https://fb.me/e/26LsX6ITa

 • Data:

  2021-05-07

 • E-mail:

  skpg@uwb.edu.pl

 • Lokalizacja:

  Białystok

 • Termin nadesłania abstraktu:

  2021-04-25

opis wydarzenia:

Studenckie Koło Prawa Gospodarczego oraz Katedra Prawa Własności Intelektualnej, Prawa Gospodarczego Publicznego i Prawa Pracy Wydziału Prawa UwB mają zaszczyt zaprosić na 1. Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. „Przedsiębiorca w dobie pandemii – problemy i wyzwania”, która odbędzie się 7 maja 2021 r. w formie zdalnej.
Światowa pandemia wywołana wirusem SARS-CoV-2 oraz wynikające z niej problemy zmusiły prawodawców na całym świecie do interwencji w wielu sferach życia społeczno–gospodarczego. Nowo wprowadzone regulacje prawne w dużej mierze wpłynęły na sposób funkcjonowania przedsiębiorców (zarówno w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym).
Celem Konferencji jest podjęcie dyskusji, a także próby analizy i oceny przyjętych regulacji prawnych dotyczących przedsiębiorców, które są związane z przeciwdziałaniem pandemii wywołanej przez wirusa SARS-CoV-2.
Konferencja adresowana jest zarówno do studentów oraz doktorantów, jak i przedstawicieli nauki oraz praktyki.
Osoby zainteresowane uczestnictwem czynnym w konferencji zobowiązane są wypełnić formularz zgłoszeniowy: https://docs.google.com/…/1FAIpQLSecSmFBS0timY…/viewform.
Na Państwa zgłoszenia wraz z abstraktem czekamy do 25 kwietnia 2021 r.
Przewidywany czas wystąpienia to 15 minut. Abstrakt powinien zawierać nie więcej niż 400 słów oraz określać główne tezy wystąpienia. Nadesłane abstrakty będą podlegać merytorycznej ocenie, a organizatorzy zastrzegają sobie prawo wyboru najlepszych zgłoszeń. Czynny oraz bierny udział w Konferencji jest bezpłatny.
Każdy z prelegentów otrzyma certyfikat potwierdzający czynny udział. Certyfikat z uczestnictwa biernego zostanie wysłany zainteresowanym drogą mailową.
Wszelkie pytania dotyczące konferencji prosimy kierować drogą mailową na adres: skpg@uwb.edu.pl
Kontakt w sprawie Konferencji:
mgr Łukasz Presnarowicz
skpg@uwb.edu.pl