Lex Eventum – konferencje prawnicze w jednym miejscu

Konferencje prawnicze, szkolenia dla prawników, sympozja naukowe, a nawet konkursy lub kilkudniowe zjazdy specjalistów z danej dziedziny prawa – wszystko to rodzi potrzebę istnienia strony, która pozwoli na ich odpowiednie zestawienie, taką stroną jest Lex Eventum – kalendarz wydarzeń prawniczych.

Konferencje prawnicze w Polsce

Konferencje prawnicze w Polsce nabierają coraz większego znaczenie nie tylko w kontekście rozwoju merytorycznych dyskusji dotyczących danych dziedzin prawa. Konferencje prawnicze to również znakomita okazja ku temu, aby nawiązać biznesowe kontakty oraz popracować nad autopromocją kancelarii. Nic więc dziwnego, że w dobie tak sprzyjających warunków organizacyjnych coraz więcej środowisk prawniczych decyduje się na swój czynny udział w konferencji, stawiając się w roli ekspertów, którzy wpisują się w model działania nowoczesnego prawnika.

W odpowiedzi na wymagania branży i zapotrzebowanie dostarczenia informacji na temat konferencji prawniczych powstało Lex Eventum – specjalnie dedykowana strona, która zawiera wszystkie niezbędne informacje związane z danymi wydarzeniami prawniczymi, ale również pozwala organizatorom na ich samodzielne umieszczanie.

W jaki sposób mogę dodać konferencję prawniczą jako organizator?

Aby dodać konferencję prawniczą jako organizator, wystarczy kliknąć zakładkę „Dodaj event”, a następnie poprawnie wypełnić formularz.

konferencje prawnicze

konferencje prawnicze

Pamiętaj o tym, aby uzupełnić wszystkie rubryki odpowiednimi informacjami, tak aby osoba, która będzie zainteresowana konferencją, mogła bez problemu się z nimi zapoznać.
Najważniejszy elementem formularza jest nota prasowa „Opis wydarzenia”, zadbaj o to, aby posiadała minimum takich informacji jak:

  • informacje o organizatorze konferencji,
  • data konferencji,
  • miejsce konferencji,
  • informacje o tym, czy udział w niej (bierny/czynny) jest bezpłatny,
  • termin nadesłania abstraktu,
  • kontakt,
  • agenda.

Ponadto pamiętaj o odpowiedniej grafice/plakacie konferencji dobrze, jeżeli zawiera informacje jak: tytuł, termin, miejsce, organizator.

Konferencje prawnicze 2019 

Od momentu startu – czyli od 1 stycznia 2019 do 30 czerwca 2019, promowaliśmy już ponad 80 konferencji prawniczych, głównie organizowanych w środowiskach akademickich. 

Lex Eventum wersja beta pierwszej bazy konferencji prawniczych w Polsce

Lex Eventum jest nadal w budowie, testujemy nowe rozwiązania i optymalizujemy sposób działania strony tak, aby w przyszłości stać się dominującą platformą, która pozwoli w pełni zarządzać eventami prawniczymi naszych użytkowników oraz dostarczać wszelkich informacji nie tylko organizacyjnych, lecz również w formie relacji z danej konferencji prawniczej.

Konferencje prawnicze w Social Mediach

Jeżeli chcesz być na bieżąco z nadchodzących konferencjami prawniczymi, które są umieszczane na stronie polub nasze kanały w Social Mediach. 

Facebook: https://www.facebook.com/LexEventum/

Instagram: https://www.instagram.com/lexeventum.pl/

Twitter: https://twitter.com/lexeventum 

Prawniczekonferenecje.pl

Działamy również pod domeną www.prawniczekonferencje.pl